Виїзна екскурсія «Магія зимових Карпат»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих білим покривалом або освітлених яскравим сяйвом дня ... Зупинитися на мить і прислухатися до свисту вітру і шуму лісу ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Чисте повітря і незаймана природа ясно дадуть вам зрозуміти -ви нарешті в Карпатах!

  

Маршрут: Львів-Карпати Гірськолижний комплекс «Плай»-Львів

Дати:  Індивідуально  в любий час.

08:30  виїзд зі Львова.Трансфер Львів - Карпати - Гірськолижний комплекс «Плай», який знаходиться в Сколівському районі Львівської області в оточенні Карпатських гір, де можна відпочити будь-якої категорії людей.

Саме тут Вам запропонують зимовий відпочинок в Карпатах з усіма зручностями. Перш за все, тут цікавий відпочинок для любителів катання на лижах і сноубордах.

Також комплекс має в своєму розпорядженні такою інфраструктурою: кафе, ресторан, спа-центр, сауни, басейни, тренажерні зали, готелі, медпункт, автостоянка і інші елементи інфраструктури для відпочинку. Серед послуг є прокат лижного спорядження і лижна школа для початківців.

Опис трас: На комплексі для катання на лижах і сноубордах є шість трас, найдовша з яких має довжину 1200 метрів. Перепад висот становить 260 метрів. Є два чотирьох-крісельні витяги фірми Доппельмайр (довжиною кілометр кожен) і один бугель. Бугельний витяг обладнаний на трасі для початківців. Також є окрема маленька траса для дітей та дитячий майданчик.

Вільний час для катання і відпочинку.

  

Бажаючі на зворотнюму шляху можуть відпочити в Комплексі  «Золота форель»  ttp://zolotaforel.ua  по дорозі назад.Лікувально-розважальний комплекс «Золота форель» знаходиться в селі Коростів Сколівського району Львівської області біля річки Бутивля.Комплекс відомий тим, що тут є чан з мінеральною водою з високим вмістом сірководню і форелеве господарство.

Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв, серед яких страви з мангалу, фірмові страви з рибою, страви з печі. Основний родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмове блюдо. Зимова риболовля Карпатської форелі, з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалка!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість людей.Поряд з чаном протікає річка Бутивля, на якій споруджена маленька гребля, що дозволяє після теплої води спробувати купання в холодній гірській воді (бронювати заздалегідь).

Вільний час для відпочинку.

Прибуття до Львова орієнтовно 20:00.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість входить: трансфер Львів- Коростів-КГ Плай-Коростів-Львів, супровід по маршруту.

Додатково оплачуються: квитки на витяг, прокат спорядження, харчування, купання в чані, особисті витрати. Страховка категорії А, покриття: НС 1000 грн., МС 5000 Грн. - СК «Еталон»;

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.