Виїзна екскурсія «Замки Волині + Тараканів Форт»

Маршрут: Львів-Луцьк-Дубно-Тараканів Форт-Львів

Дати: Індивідуально в будь-який час.

  

Збір групи в  08.30 (м.Львів).

Переїзд в м Луцьк.

Перший замок  замок у Вашому маршруті - Замок Любарта - один з небагатьох середньовічних замків України, що зберігся до наших днів. Його потужні стіни і башти зберігають таємниці багатьох подій литовсько-польського періоду, політичне і приватне життя тогочасної знаті. Історія замку налічує понад шістсот років. Під час екскурсії ви побачите експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

Переїзд в Дубно.

Другийу Вашому маршруті - Дубенський замок. Він був побудований на місці давньоруського укріплення в 1492 році Костянтином Острозьким. За весь період замком володіли Заславські, Сангушки, Любомирські. І він не був захоплений, незважаючи на спроби татар, козаків, російських і шведських військ. В кінці 18-го століття, коли в Дубно почалися ярмарки, замок став вже палацовим комплексом. Для цього сюди прибув Генріх Іттар, архітектор римської школи. Він капітально перебудував замок і палац. Тепер замковий комплекс складається з трьох палаців: надвратного корпусу - XV ст., Палацу князів Острозьких - XVI ст., Палацу князів Любомирських - XVIII ст.

Вільний час на обід (оплачується самостійно).

Коротка оглядова екскурсія по Старій частині міста. Перша офіційна згадка про місто з'явилося ще в 1085 р. Через два століття місто стало столичним центром Луцького князівства, яким правив князь Ярослав Ізяславич.

На зворотній дорозі ми відвідаємо (тільки при наявності сухої погоди) унікальний Тараканів Форт, побудований в кінці 19-го століття, біля самого кордону з Австро-Угорщиною, який являє собою зразок військово-інженерного мистецтва того часу.Він виконан з величезним розмахом і перевершує по розмірам Брестську фортецю, хоча так і не був використаний за призначенням. За стільки років форт бачив чимало окупантів. Звідси і безліч історій, і легенд, пов'язаних зі спорудою.У Вас буде можливість прогулятися по території цього загадкового місця.
Переїзд до Львова. Прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (Центр).

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.