Виїзна екскурсія «У Самбір до мощей Св.Валентина»

Всі закохані, а також ті, хто ще шукає своє кохання або втратив віру в кохання, зможуть попросити допомоги у заступника всіх закоханих - святого Валентина. Причому не тільки в своєму серці, а й безпосередньо помолившись його мощам, які зберігаються в місті Самборі в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де бажаючі можуть прикластися, доторкнутися до реліквії, попросити допомоги або заступництва.

Самбор мощі Св.Валентина

Маршрут:Львів-Кульчиці-Самбір-Львів

Дати: індивідуально в будь-який час.

Збір групи у Львові. 09:00 виїзд.

Переїзд в Кульчиці- землю, де народилися кошовий отаман Війська Запорізького Петро Конашевич-Сагайдачний, Марко Жмайло-Кульчицький і Павло Бут (Павлюк) - гетьмани запорізького козацтва. Екскурсія в етнографічний музей.

Ви почуєте історію про «Лицаря з Кульчиць» - українського купця Юрія Кульчицького,що також народився на цій землі. Він досконально знав турецьку мову і 1683 року під час облоги Відня зіграв настільки важливу роль, що отримав від вдячного муніципалітету Відня значну суму грошей,від бюргерів - будинок на околиці Відня,а від польського короля Яна III Собеського - 300 мішків кави з турецького лагеря.В тому ж році Юрій Кульчицький відкрив першу у Відні кав'ярню - «Будинок під синьою пляшкою», тим самим відкривши для Європи ароматний кавовий напій.

Час на каву в відомій кав'ярні (замовляється і оплачується самостійно).

Переїзд в м.Самбір, один з найстаріших міст Прикарпаття.

Оглядова екскурсія по Самбору, під час якої Ви побачите архітектурні шедеври старовинного міста: площу Ринок і міську ратушу 1606 р., костел Іоанна Хрестителя XVI ст., собори XVII-XVIIIст., церкву Різдва Богородиці; Бернардинський костел. Відвідування храму, де покояться мощі Святого Валентина.

Люди, які приїжджають в Храм Різдва Пресвятої Богородиці, просять про одне - подарувати або повернути їм кохання, адже саме в цій святині знаходяться мощі святого Валентина, який вважається покровителем усіх закоханих.

Сотні тисяч людей, які втратили надію знайти коханняі щастя в шлюбі, їдуть доторкнутися до кришталевого ковчегу з мощами святого Валентина. Попросять допомоги або заступництва.

18:00 Орієнтовне прибуття до Львова.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.

Вартість:під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.