Виїзна екскурсія «Синевирське озеро»

Синевирське озеро зі Львова

Маршрут: Львів-водоспад Шипіт-Синевирське озеро-Львів

Дати:Індивідуально в будь-який час.

Збір групи у Львові 07:15.

Переїзд через Карпати в Закарпатську область в с. Пилипець (при наявності сухої погоди) прогулянка до 12-метровому водоспаду "Шипіт", який знаходиться на річці Пилипець в межах полонини Боржава, біля підніжжя гір Великий Верх і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами.
Біля водоспаду є оглядові майданчики, затишні альтанки, безліч гарних пейзажів, де можна зробити чудові пам'ятні фотографії.
Вільний час для фото-паузи.
Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - від 8 до 22 метрів. Озеро оточене стоп'ятдесятирічними ялинками, та хвоя вікових карпатських смерек наповнює повітря цілющим ароматом. Природа у озера століттями залишається незайманою.
Головною прикрасою озера є скульптурна композиція «Синь і Вир», вирізана з червоного дерева. У назві озера якраз і відбилася легенда про нещасливе кохання між дівчиною Синь і юнаком на ім'я Вир.
Вільний час для насолоди природою, прогулянок, сплаву на плотах по озеру, кінних прогулянок.
За бажанням обід з традиційних страв в колибі (оплачується самостійно).
Виїзд до Львова. Прибуття до Львова орієнтовно 23:00 .

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.