Виїзна екскурсія «Скелі Довбуша - Гошівський Монастир»

Індивідуальні екскурсії в Карпати зі Львова

Маршрут: Львів - Скелі Довбуша -Гошівський монастир-Львів

Дати виїзду: Індивідуально в будь-який час.

09:00 Зустріч у Львові.

Переїзд с. Бубнище Долинського р-н Івано-Франківської області.
При вході на територію заповідника зупинка на фото-паузу біля невеликого Сукільского водоспаду. При повені водоспад особливо мальовничий.
Відвідування території Ботаніко-геоморфологічного заповідника «Скелі Довбуша» - місце паломництва туристів і альпіністів. Своєю назвою ці скелі зобов'язані ватажку народних опришків. Вони здавна вражають людей своїми фантастичними формами, тому їх так само називають Карпатськими Сфінксами.
Це одна з найбільш відомих природніх пам'яток Західної України, розташована в Івано-Франківській області поряд з с. Бубнище на висоті майже 670 метрів над рівнем моря. Скелі Довбуша являють собою групу скельних останців висотою до 80 метрів, розкиданих по буково-ялиновому лісі, який лише додає чарівності цьому місцю - природа тут настільки чиста, що близька до первозданної. Піша прогулянка по території заповідника (Додатково оплачуються вхідні квитки).

Вільний час для відпочинку на природі, катання на конях та самостійного обіду.

Переїзд в м Гошів, відоме в минулому і відроджене місце відпущення гріхів, відоме з 1570 р - Гошівський Василіянський монастир . Славу монастирю принесла Чудотворна ікона Матері Божої, яка випромінює сяйво, тому село навіть називали "Сонцем Передгір'я". Тисячі паломників піднімаються на Ясну Гору і прикладаються до Чудотворної ікони.Багато століть стікаються до Чудотворної ікони паломники, які шукають духовного і фізичного зцілення. Відвідування монастиря.

Повернення до Львова орієнтовно о 20:30.

Вартість під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.