Виїзна екскурсія «Золота підкова»

Маршрут: Львів Олеський,Підгорецький,Золочівський Замки- Львів

Дати: індивідуально в будь-який час роботи музею.

Екскурсія по замкам львівщини Екскурсовод по замкам Львівщини Ідивідуальная екскурсія по замкам Львівщини

Виїзд на екскурсію в 09.00 «Золота Підкова»

Олеський замок - відома пам'ятка архітектури ХІІІ-ХVІІІ ст. У другій половині ХV ст. перестав бути оборонною спорудою і став резиденцією магнатських родів - Даниловичів, згодом Собеських, Жувускіх. В 1629 році в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеській.
Експозиція замку представляє вітчизняне мистецтво XVІ-XVІІІ ст .. Тут зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, меблі та гобелени Особливу цінність має збірка скульптури XVI-XVIII ст., українського портрета XVI-XІХ ст. У комплекс, крім замку, входить колишній монастир капуцинів з костелом св. Йосифа (1739 р, архітектор - Мартин Добравський).

Підгорецький замок - один з найкращих в Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац будувався в 1635-1640 роках архітектором Андреа дель Акава за участю інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгорець коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Автором палацової декорації був Ян Батист Фальконі, портали і каміни проектував Константіно Тенкелла. В його ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір XVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст. (архітектор К.Рімлянін), парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. (Нині Ведуться ремонтно-реставраційні роботи)

Золочівський замок - пам'ятник оборонної архітектури ХVІІ ст. Замок Якуба Собеського побудований в 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собеського він був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку в 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. З тих пір кілька разів змінювалися власники, поки замок не став власністю держави.Але замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. і зал історії. У Південній частині розташований Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. У ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії). В ансамблі Золочівського замку цікавими елементами оборонної архітектури є вежі-кавальєри, бастіони і вали.

Повернення до Львова в центр (17:00-18:00).

Вартість: під запит.

Додатково оплачується: вхідні квитки, харчування, особисті витрати, страховка.

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.