Екскурсія «Львівське Корзо» пр.Шевченко

Прогулюючись по проспекту Свободи і проспекту Шевченка важко собі уявити, що два століття тому це була болотиста долина річки Полтви.
Після того, як Галичина ввійшла до складу Австрійської імперії, в цій місцевості влаштували променад, або Корзо - прогулянковий бульвар з містками через річку Полтву, по яких дефілювали міські модниці.
Пропонуємо Вам прогулятися з нами і зануритися в історію цього Корзо, де колишні оборонні вали поступово забудували і Львів отримав новий, третій у своїй історії центр міста.

Львів екскурсія Проспект Шевченко

На Вас чекає прогулянка по проспекту Шевченка - одна з найкрасивіших центральних вулиць Львова, яка повністю зберегла європейський архітектурний дух початку XX століття.
Почнемо Корзо з Готелю «Жорж» - найстаріший із діючих готелів України, будівля 1901 року у неоренесансу-необароковому стилю.Готель пам'ятає багатьох своїх відомих постояльців, як композитори Ференц Ліст і Моріс Равель, письменники Етель-Ліліан Войнич, граф Олексій Толстой, австрійський імператор Франц-Йосиф I, польський диктатор Юзеф Пілсудський, іранський шах Музаффер Еддін. Саме тут двічі зупинявся Оноре де Бальзак  по дорозі в маєток своєї улюбленої Евеліни Ганської.
Під час прогулянки Ви побачите одну з найпривабливіших сецесійних споруд Львова - колишній прибутковий будинок адвоката Сегаля, колишню кондитерську Залевського, до Другої світової війни відоме «Шотландське кафе» - місце зустрічі видатних математиків (Стефана Банаха, Станіслава Уляма і багатьох інших), які заснували так звану «Львівську математичну школу». А в кінці проспекту Шевченка побачите пам'ятник першому президенту України Михайлу Грушевському, будівлю Львівської товарно-фондової біржі.Повернувши в провулок на вулиці Князя Романа, вийдете до величного Палацу Справедливості - будинок, побудований для Вищого суду Галичини, який ще називали Палацом Справедливості. Закінчимо прогулянку на площі Галицькій біля пам'ятника першому українському королю Данилу.

Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Тривалість 30-40 хвилин.

Вартість індивідуальної пішохідної оглядової екскурсії: до 5 чол. Російська мова - / Українська мова - 250 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.