Екскурсія «Місто з ароматом кави, а також...»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь, і подих історії, яскраве сучасне життя і майже «лондонські» дощі - все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

Екскурсія  по кавярням у Львові

В цей день Ви підете по захопливому маршруту Львівських кав'ярень, де не тільки дізнаєтеся історію і традиції кавування, що закладаються ще з австрійських часів, але і зможете продегустувати ароматну Львівську каву (замовляється і оплачується самостійно).

Дізнаєтеся секрет приготування «кави по-львівські» і захоплюючі історії з життя відомих діячів, пов'язані з львівськими закладами «Монополь», «Віденська», «Шотландська», «Атляс» і ін.

В ході екскурсії Ви дізнаєтеся: які кав'ярні волів відвідувати Іван Франко, щоб за горнятком кави або чаю почитати свіжу пресу, де композитор Станіслав Людкевич написав більшість творів, як всесвітньо відомий математик Стефан Банах записував рішення рівнянь на серветках ....

Кав'ярнями та Кнайпами (кнайпа від нім. Kneipe - «пивна») називають питні заклади в Польщі, а також на заході України. Крім напоїв в кнайпі подають також і страви, тому межа між кнайпами і рестораном нечітка. Вони були і є місцем побачень, ділових переговорів, відпочинку, зустрічей творчої інтелігенції та громадських діячів.
Коли не було радіо, телебачення та Інтернету галичани приходили сюди, щоб дізнатися новини, які зліталися сюди не тільки з околиць, а й з далеких країн ...
Кількість кнайп і кав'ярень дивує, навіть в порівнянні з теперішнім часом, своєю різноманітністю і географією. У кожної кнайпи і кав'ярні були свої постійні клієнти, для яких «свій локаль» був перш за все. Сюди львів'яни заходили як до себе додому, кожен знав кельнера чи шинкаря на ім'я.
Також по маршруту у Вас буде можливість продегустувати наливки від львівського кельнера (замовляється і оплачується самостійно).
Гуляючи вуличками, оточеними ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, Ви також коротко познайомитеся з частинкою його історії і деякими культовими кавово-шоколадними закладами Львова.

Також під час екскурсії у Вас буде можливість придбати кавові і солодкі сувеніри на пам'ять про візит до Львова.
Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 2 години) до 5 чол. Російська мова  / Українська мова - 550 грн.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 3 години) до 5 чол. Російська мова / Українська мова - 650 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки та дегустації.

Додатково можна замовити КАВА-ПАТІ з дегустацією  або Кава-квест.

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.