Екскурсія «Львівське танго»

Танго дає двом людям відчуття того, що вони - одне ціле.

Танго - танець пристрасті, танець душі і серця, танець почуттів і емоцій.

Пропонуємо Вам здійснити подорож вуличками Львова, під час якої гід розповість історії львівських балів, карнавалів та забав. Танцювати і розважатися львів'яни любили завжди, а за право проводити бали у Львові відбувалися справжні змагання. А з 1791 року влада міста оголосили припис, за яким повинні були проводитися бали.Ви дізнаєтеся, в який час могли танцювати англійську кадриль, а коли польку ... В наш час історія балів відновлюється, а на площі в серці міста кожні літні вихідні танцюють вуличне танго.«Львівське танго» - це вже наша традиція вуличних балів. до якої може приєднатися будь-який перехожий.Тривалість пішохідної оглядової екскурсії 2 години.

Вартість: 600 грн. з чол. до 5 чол. (Рус. Укр. Мова)
 
Додатково оплачуються вхідні квитки.
 
Після короткого екскурсу, за бажанням і за додаткову плату, Вас запросять поринути в світ пристрасного «Львівського Танго».
У затишній львівській кав'ярні Вас пригостять горнятком ароматної кави і дадуть урок класичного і пристрасного «Львівського вуличного танго».

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.