Екскурсія «Шляхами львівських Мушкетерів»

З часів фільмування знаменитого мюзиклу пройшло вже значно більше 20-ти років, але й через всі ці роки Вулиці старого Львова пам'ятають цокання копит бравих вояків, їх сміх і дзвін вірних клинків.

Ми запрошуємо Вас поринути в атмосферу Старого Львова 17-го століття, дізнатися про історію та легенди одного з найбільш розвинених міст Східної Європи, його зв'язках з Францією, Італією, Британією і зустріти заїжджих мушкетерів, які уподобали старі квартали Міста Сплячих Львів.

Вашим екскурсоводом буде один з мушкетерів, який влаштувався найманцем до Львівської гвардії і якраз набирає новий загін і горить бажанням показати вам всю красу цього міста - справжнього Перехрестя Традицій і Порта-Вдалині-від-Моря.

Екскусія мушкетери у Львові

Варіанти програми.

1. Прогулянка в супроводі екскурсовода-мушкетера по старовинній частині Львова, під час якої ви побуваєте в знайомих з дитинства місцях, які прославила стрічка Юнгвальда-Хількевича «Д'Артаньян і Три мушкетери». Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста і місця фільмування оживають, а все побачене наповнюється сенсом.

Тривалість прогулянки 2 години.

Вартість індивідуальної пішохідної оглядової  екскурсії: 900 грн. до 5 чол. (Рос. /Укр. Мова).

Додатково оплачуються вхідні квитки.

2. Прогулянка в супроводі екскурсовода-мушкетера по старовинній частині Львова, під час якої ви побуваєте в знайомих з дитинства місцях, які прославила стрічка Юнгвальда-Хількевича «Д'Артаньян і три мушкетери» .По дорозі на Вас чекають театралізовані сценки з життя мушкетерів в 3 х локаціях.Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста і місця фільмування оживають, а все побачене наповнюється сенсом.

Тривалість прогулянки 2:30 години.

Вартість індивідуальної пішохідної оглядової екскурсії: від 7000 грн. (В залежності від кількості персонажів) до 15 чол. (Рос./ Укр. Мова).

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Екскурсія з машкетерами Львів


3. «Підвіски королеви Анни».

Автомобільно-пішохідна прогулянка по Львову, в якій вашим провідником стане старовинний житель 17-го століття. Він проведе вас по шляхах Д'Артаньяна у Львові. По дорозі на Вас чекають театралізовані сценки з життя мушкетерів в 3-х локаціях.Ви побачите палац Кардинала Рішельє, резиденцію капітана мушкетерів пана Де Тревіля,задній двір Версаля і побуваєте в Підгорецькому замку, в якому відбувався знаменитий Марлезонський Балет. 

Тривалість прогулянки: 10:00-17:00

Вартість індивідуальної екскурсії: від 25000 грн. до 15 чол. (Рос./ Укр. Мова).


4. «Скарби кардинала Мазаріні»

Розширена програма, розрахована на два дні - прогулянка по Львову і відвідини замків, які побували декораціями до фільмування «Трьох мушкетерів». У поїздці по Золотій підкові Львівщини Ви приймете участь в квесті та спробуєте знайти скарби хитромудрого кардинала Мазаріні. У стінах замку Свірж ви дізнаєтеся знаменитий Бетюнський монастир, де знайшла свій вічний спокій прекрасна Констанція, а з парків Підгорецького Замку відкриється вид на справжній Галицький Версаль.

Вартість програми під запит.

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.