Екскурсія «Львів періоду Австрійської корони»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь, і подих історії, яскраве сучасне життя і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Екскурсії по Львову

 «За бабці Австрії» - ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кавярень», багатьох надзвичайних пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя. Було побудовано два театри європейського значення. Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні.

Під час екскурсії на Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну:

Прогулянка по проспекту Свободи, на якому розташований Львівський Оперний театр - архітектурна перлина Львова, побудована на початку минулого століття, один з найкрасивіших театрів Європи.Будівля «Гранд Готелю», побудованого на місці будинку, де народився письменник Леопольд фон Захер-Мазох, історія якого бере початок в середині XIX століття, коли тут було відкрите перше громадське казино Львова.Музей етнографії та художнього промислу на проспекті Свободи, побудований за проектом Юліана Захаревича для Галицької ощадної каси.   

Прогулянка по вулиці Січових Стрільців - колись фешенебельній вулиці аристократичних палаців і банків. Згодом ці квартали стали фінансовим серцем міста.Львівський національний університет - пам'ятник віденського неоренесансу, побудований для Сейму (парламенту) Галичини.

Прогулянка по вул.Коперника, яка довгий час складалася з аристократичних палаців, що забудовувались ще з XVI-XVIII ст..Ви побачите  колишній палац графів Потоцьких- перлину львівської архітектури. Архітектори Людвіг де Верні та Юліан Цибульський, працюючи в стилі французького класицизму, не поскупилися на багате оздоблення приміщень, тут буквально на кожному кроці можна зустріти позолоту, мармур та ліпнину.

Прогулянка по проспекту Шевченка - одній з найкрасивіших центральних вулиць, яка повністю зберегла європейський архітектурний дух початку XX ст..Ви побачите «Перший львівський хмарочос», готель «Жорж» - найстаріший з діючих готелів України, котрий пам'ятає свого постояльця Оноре де Бальзака, який поспішавав до своєї нареченої Евеліни Ганської.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 2 години) до 5 чол. Російська мова  / Українська мова - 550 грн.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 3 години) до 5 чол. Російська мова / Українська мова - 700 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.