Виїзна екскурсія «Зимовий Беркут»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих білим покривалом або освітлених яскравим сяйвом дня ... Зупинитися на мить і прислухатися до свисту вітру і шуму лісу ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Чисте повітря і незаймана природа ясно дадуть вам зрозуміти -ви нарешті в Карпатах!

  

Маршрут: Львів-Карпати Гірськолижний комплекс «Захар Беркут»-Львів
Дати: Індивідуально в любий час.

08:30  виїзд зі Львова.Трансфер Львів - Карпати - Гірськолижний комплекс «Захар Беркут», який знаходиться в Сколівському районі Львівської області в оточенні Карпатських гір, де можна відпочити будь-якої категорії людей.Комплекс розташувався неподалік від селища Славське, в селі Волосянка біля підніжжя гори Високий Верх (1242 м).
У зимовий період тут працюють три бугельні витяги, мультиліфт для дітей і початківців, гірськолижні траси різного рівня сладності.А також можна просто насолодитися панорамою Карпат на крісельному підйомнику, 2710 м (найдовший в Україні серед парнокрісельна підйомників такого типу).
Можна покататися на снігоходах - задоволення захоплююче, у вартість включено послуги інструктора, який навчить катання і забезпечить безпеку.Крім того, можна орендувати санки, снігохід, сноубайках або коней - кататися верхи або завернувшись в теплий плед, сидячи в упряжці.

Бажаючі можуть відвідати поруч розташований комплекс "Вежа Медвежа" - це зимова казка, замок в лісі, де можна гуляти і насолоджуватися красою, а замерзнувши зігрітися в ресторані.

Вільний час для відпочинку.

Бажаючі на зворотнюму шляху можуть відпочити в Комплексі  «Золота форель»  ttp://zolotaforel.ua.Лікувально-розважальний комплекс «Золота форель» знаходиться в селі Коростів Сколівського району Львівської області біля річки Бутивля.Комплекс відомий тим, що тут є чан з мінеральною водою з високим вмістом сірководню і форелеве господарство.

  

Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв, серед яких страви з мангалу, фірмові страви з рибою, страви з печі. Основний родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмове блюдо. Зимова риболовля Карпатської форелі, з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалка!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість людей (бронювати тільки заздалегідь!).

Вільний час для відпочинку.

Прибуття до Львова орієнтовно 20:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах. Обслуговування у вільний час не передбачено.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість входить: трансфер Львів- ГК Захар Беркут-Коростів-Львів, супровід по маршруту.

Додатково оплачуються: квитки на витяг, прокат спорядження, харчування, купання в чані, особисті витрати. Страховка категорії А, покриття: НС 1000 грн., МС 5000 Грн. - СК «Еталон»;

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.