Тур для груп «Мої зимові вихідні в Карпатах»

Лижі, сани, Карпатська форель, тепла компанія ...
Тур як для лижників, так і любителів активного відпочинку.

Під організовану групу.
Маршрут: Львів - Плай - Славске- Коростів - Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний зимовий час.

День 1

Виїзд зі Львова, бажано не пізніше 08.30 Трансфер Львів - Карпати.

   

Переїзд до гірськолижного курорту «Плай», який знаходиться в Сколівському районі Львівської області в оточенні Карпатських гір, де можна відпочити будь-якої категорії людей.
Саме тут Вам запропонують зимовий відпочинок в Карпатах з усіма зручностями.

Перш за все, тут цікавий відпочинок для любителів катання на лижах і сноубордах. Серед послуг є прокат лижного спорядження і лижна школа для початківців. А так же красиві панорами Карпат.Також комплекс має в своєму розпорядженні такою інфраструктурою: кафе, ресторан, спа-центр, сауни, басейни, тренажерні зали, готелі, медпункт, автостоянка і інші елементи інфраструктури для відпочинку.

Вільний час для катання і відпочинку.Поселення в готелі.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

  

09:00 Трансфер в Славськ - казку для любителів активного відпочинку. Причому на відпочинок в Славське можуть сміливо відправитися як професіонали, так і ті, хто ще жодного разу не вставав на гірські лижі. Траси різного ступеня складності, спуски на будь-який смак. Екстремальний відпочинок - катання на квадроциклах та снігоходах відмінний спосіб повеселитися з друзями - відправитися в пригодницьку подорож на снігоходах або квадроциклах по навколишніх лісах Славська.
Відвідування гірськолижного комплексу «Захар Беркут».

Вільний час для катання на лижах, панорамному витягу і санках, відвідування сувенірного ринку.Переїзд в комплекс «Золота форель» (http://zolotaforel.ua),
розташований в селі Коростів Сколівського району Львівської області біля річки Бутивля.

Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв, серед яких страви з мангалу, фірмові страви з рибою, страви з печі. Основний родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмове блюдо. Зимова риболовля Карпатської форелі, з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалка!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість осіб. Поряд з чаном протікає річка Бутивля, на якій споруджена маленька гребля, що дозволяє після теплої води спробувати купання в холодній гірській воді (бронювати заздалегідь).
Вільний час для відпочинку.

17.00 вирушаємо до Львова.

Прибуття до Львова орієнтовно в 19: 30-20:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах. Обслуговування у вільний час не передбачено.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

За бажанням умови проживання і програма може бути змінена.

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.