Тур для груп «Земля Срібна». Збір в м.Ужгороді.

Під організовану групу.
Маршрут: Ужгород-Урочище «Воєводино» парк Шенборна- Мукачево-Термальні води «Косино» -Чинадієво-Замок Шенборна- Замок Сент-Міклош-Ужгород
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Відпочиньте від суєти, забудьте на мить про роботу і нескінченні справи, відчуйте ту дитячу безтурботність, яка дарувала Вам справжню радість і смак життя.

1 день

Прибуття самостійне в м.Ужгород. Зустріч на вокзалі зранку. Трансфер в отель. Поселення в готель відповідно до розрахункового часу (Заселення після 14:00, виселення до 12:00).

11:30 Зустріч з гідом на рецепції. Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів і Закарпатського музею народної архітектури та побуту, прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо. (Тривалість 3 години) .

Вільний час для самостійної трапези і знайомства з кулінарією Закарпаття, прогулянок, фотосесій і просто насолодою красою старовинного города. Рекомендуємо відвідати дегустаційний зал «Шардоне».

Факультативно пропонуємо екскурсію «Аристократичний парк Шенборна» - Урочище «Воєводино».

Урочище «Воєводино» - це саме те місце, де можна відчути себе справжніми аристократами і насолодитися дотиками дбайливих рук людини до природи - парком Шенборна.Відвідувачів  зустрічають вхідні ворота, які є своєрідним порталом між двома епохами на Закарпатті, епохою Австро-Угорщини і сучасної України .

Екскурсія по території парку. Нас зустрічають 7 унікальних ліхтарів, які символізують 7 днів тижня, 12 містків, що символізують 12 знаків зодіаку .Кельтский сад, де можна побачити календар друїдів в рунічному колі, різні дерева, що відповідають датам народження людей.Ви прогуляєтеся навколо озера, дізнаєтеся історію маленького острова, що своїми обрисами нагадує контури Австро-Угорської імперії.

Вільний час для самостійних прогулянок парком, особливо приємних в гарній кареті.

Бажаючі можуть замовити райдужну форель, виловлену власноруч, на вечерю в ресторані «Голодна форель» (Оплачується самостійно).

Повернення в готель.Вільний час.

2 день

Сніданок.Пропонуємо поїздку SPA «Купання в чанах»

Переїзд в с.Лумшори. Маленьке село в оточенні букових і хвойних пролесів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна. Перша згадка про Лумшорську мінеральну воду можна знайти в історичних документах XVII ст. У XVIII ст. в Лумшори вже офіційно набули статусу курорту. Приймали теплі цілющі сірководневі ванни наступним чином: в спеціальні дубові купелі клали розпечене каміння, яке нагрівало воду до комфортної температури. Дерев'яні купальні згодом замінили на великі чавунні чани, що нагріваються на вогні. Називалося це «купання в Пеклі».

Пропонуємо спробувати таку процедуру, а для контрасту можна зануритися в гірську річку поруч. Незабутні емоції! Хоч раз в житті варто спробувати. Оплачується додатково. А також Ви можете скуштувати традиційну Закарпатську кухню.

Хочете спробувати французький делікатес?По дорозі зупинка в Тур'ї Ремети - село на Закарпатті, де в пошані жаба. Їдять тут земноводних вже два століття: навчили їх французькі солдати, які після битви під Ватерлоо створили поселення у цій місцевості Австрії. Бажаючі можуть покуштувати місцевий делікатес.

Повернення в готель. Вільний час.

3 день

Сніданок.

Зустріч з гідом на рецепції. Переїзд в с.Косонь, комплекс «Термальні води Косино» www.kosino.com.ua, що розташований на території 200-річної дубового гаю площею 8 гектарів. (Вартість  вх. квитка на 3 години -  на сайті www.kosino.com.ua). Вільний час для релаксу в термальних басейнах і комплексі королівських саун (3 години).

Переїзд в м.Мукачево-друге за величиною місто Закарпатської області.

Оглядова екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1115 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою.Прогуляэтесь історичним центром міста, оточеному колись міською стеной.Відвідування Мукачівського замку - однієї з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст. - замку «Паланок».

Бажаючі можуть відвідати дегустаційний винний зал. Вільний час.Повернення в готель. 

4 день

Сніданок.Виселення.Зустріч з гідом на рецепції.

Переїзд в урочищі Бергвар, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (нині санаторій «Карпати») в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку, навколишнього замок. Ви прогуляєтеся па території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети.

Переїзд в Чинадієво, відвідування «Замку кохання» Сент-Міклош. Історія замку сягає корінням в далеке середньовіччя, коли Чинадієво (тоді Сент-Міклош) в 1387 р переходить у володіння угорського магната Перені, і в 15 столітті споруджується замок власника Сент-Міклошской домінії, який зберігся до наших днів.

Повернення в м.Ужгород, бажаючі можуть залишитися та виїжджати з м.Мукачево.

Вільний час.Самостійний від'їзд.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.Про бажання брати участь в факультативних заходах просимо інформувати заздалегідь.

Вартість під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.