Тур для дітей Струни «Срібної землі»

Під організовану групу.
Маршрут:Львів-водоспад Шипіт-Синевирське озеро-Мукачево-Ужгород-Урочище «Воєводино» парк Шенборна- SPA «Купання в чанах» с.Лумшори- Термальні води «Косино» - Чинадієво -Замок Сент-Міклош-Замок Шенборна-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

Тури Закарпаття

Збір у Львові.08:00 переїзд в Закарпатську область в с. Пилипець (при наявності сухої погоди) прогулянка до 12-метровому водоспаду «Шипіт», який знаходиться на річці Пилипець в межах полонини Боржава, біля підніжжя гір Великий Верх і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами. Біля водоспаду є оглядові майданчики, затишні альтанки, безліч гарних пейзажів, де можна зробити чудові пам'ятні фотографії.
Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів.Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря.Природа в околицях як ніде благотворна, хвоя вікових карпатських смерек наповнює повітря цілющим ароматом. Природа у озера століттями залишається незайманою.
Вільний час для насолоди природою, прогулянок, сплаву на плотах по озеру, кінних прогулок.По бажанням обід з традиційних страв в колибі (оплачується самостійно).
Переїзд в Мукачівський р-н. Пізнє поселення.

2 день

Закарпаття екскурсії

Сніданок.Продовжимо знайомство із Закарпаттям. Під час оглядової екскурсії «Місто над Латорицею» відбудеться знайомство зі стародавнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою, а також другим за величиною містом Закарпатської області.Ви прогуляєтеся історичним центром міста, оточеному колись міською стіною.Відвідаєте Мукачівський замок - одну з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ ст. - замку «Паланок».

Переїзд в с.Косонь, комплекс «Термальні води Косино» www.kosino.com.ua, що розташований на території 200-річного дубового гаю площею 8 гектаров.На території комплексу розташовано сім басейнів, чотири з них термальні, а також комплекс бань і Чарда. (Вартість квитків на сайті www.kosino.com.ua) Вільний час для релаксу в термальних басейнах і комплексі королівських саун (3 години).

Повернення в готель. Вільний час.

3 день

Терамальне Закарпаття

Сніданок.Трансфер в Ужгород.Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, і Закарпатського музею народної архітектури та побуту; прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо.

Вільний час для самостійної трапези і знайомства з кулінарією Закарпаття, прогулянок, фотосесій і просто насолодою красою старовинного міста.

Повернення в готель.Вільний час.

Увечері 22:00 факультативно пропонуємо екскурсію «Факел кохання». На учасників чекає нічна атмосфера середньовічного замку «Сент-Міклош», свічки, факели і ... романтична історія кохання.Резервувати заздалегідь з туром. Історія замку сягає корінням в далеке середньовіччя, коли Чинадієво (тоді Сент-Міклош) в 1387 р переходить у володіння угорського магната Перені, і в 15 столітті споруджується замок власника Сент-Міклошської домінії, який зберігся до наших днів.

4 день

Сніданок. Вільний день.

 Закарпаття тури  багатоденні

Факультативно пропонуємо поїздку «Аристократичний парк Шенборна» + «Купання в пеклі» 

Урочище «Воєводино» - це саме те місце, де можна відчути себе справжніми аристократами і насолодитися дотиками дбайливих рук людини до природи - парком Шенборна.Відвідувачів зустрічають вхідні ворота, які є своєрідним порталом між двома епохами на Закарпатті - епохою Австро-Угорщини і сучасної України .

Екскурсія по території парку. Нас зустрічають 7 унікальних ліхтарів, які символізують 7 днів тижня, 12 містків, що символізують 12 знаків зодіаку .Кельтскій сад, де можна побачити календар друїдів в рунічного колі, різні дерева, які відповідають датам народження людей.Ви прогуляєтеся навколо озера, дізнаєтеся історію маленького острова, своїми обрисами нагадує контури Австро-Угорської імперії.

Вільний час для самостійних прогулянок парком, особливо приємних в гарній кареті.

Переїзд в с.Лумшори. Маленьке село в оточенні букових і хвойних пролесів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна. Перша згадка про лумшорську мінеральну воду можна знайти в історичних документах XVII ст. У XVIII ст. Лумшори вже офіційно набули статусу курорта.Приймали теплі цілющі сірководневі ванни наступним чином: в спеціальні дубові купелі клали розпечене каміння, яке нагрівало воду до комфортної температури.Дерев'яні купальні згодом замінили на великі чавунні чани, що нагріваються на вогні. Називалося це «купання в Пеклі».

Пропонуємо спробувати таку процедуру, а для контрасту можна зануритися в гірську річку поруч. Незабутні емоції! Хоч раз в житті варто спробувати. Вартість купання в чані оплачується додатково. А також Ви можете покуштувати традиційну Закарпатську кухню.

Повернення в готель.Вільний час.

5 день

Сніданок.Виселення.

Тур по замкам Закарпаття

Переїзд в урочищі Бергвар, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (нині санаторій «Карпати») в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку навколо замку. Ви прогуляєтеся по території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети.

Повернення до Львова орієнтовно о 15:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено. 
Про бажання брати участь в факультативних заходах просимо інформувати заздалегідь при бронюванні туру.
 
ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ : під запит.

У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2021 | All rights reserved.