Тур Королівський Краків зі Львова

Тур на 3 дні без нічних переїздів

Маршрут: Львів -Краків-Закопане-Терма Буковинська-Величка-Львів

Дати туру: під групу під замовлення.

1 день
Самостійне прибуття до Львов. 08:00 Виїзд з з.д. вокзалу на територію Польщі.
Знайомство з першим містом по маршруту красивим польський містом на річці Вісла - м.Краковом, містом з багатовіковою історією.

Краків тур Львів

Вечірня оглядова екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконна рядами і ратушній вежею.

Поселення в готель. Вільний час.

2 день

Вільний день.Факультатівно пропонуємо поїздку "Місто на межі гірських лугів і гранітних вершин Польських Татр" (25 € -дорослий, 20 € діти до 12 років).

 Тур Львів Краків

Переїзд в Закопане - відомий гірськолижний курорт, який по праву називають зимовою столицею Польщі, куди приваблюють туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні височить над містом гори Гевонт.

Прогулянки по вулицях Закопане, зокрема, центральної - Крупувки. Для любителів розкішних панорам - підйом на гору Губалувку (фунікулер оплачується самостійно). Вільний час для покупки сувенірів, вивчення культури, традицій і місцевої кухні під мотиви гуральських музикантів. Чисте гірське повітря з ароматами хвої привертає сюди багато мандрівників, які вже полюбили цей курорт.

Переїзд в Буковина Татранська. Відвідування водного термального комплексу Терма Буковина Татранська (вхідні квитки в терми оплачуються додатково http://www.termabukowina.pl/ru/), які є центром розваги для всієї родини розташувалася в прекрасному куточку природи, в оточенні гір та хвойного лісу з красивій гірській панорамою. На території 12 басейнів. Температура води в басейнах міститься в межах 28-36С. Передбачено також ряд розваг для дітей і молоді, плавальна гірка і спеціальні басейни для самих маленьких.

Пізднє повернення до Кракова.

3 день.

Ранній сніданок. Переїзд в Україну.

Тур вихідні Польща

По дорозі (всією групою в разі виїзду на факультатив) Переїзд в Велічку. Факультативно пропонуємо екскурсію в соляну шахту Велічка (дорослі - 25 €, діти до 12 років-15 € з вхідним і квитками) www.kopalnia.pl, де ми вирушимо соляними залами і гротами, побачимо справжні підземні озера, мости, підземні каплиці з солі , особливо, каплиця Св. Кінги. Підземне місто, від 60 до 100м нижче земної поверхні, яке складається з цілої системи будівель: ресторан, кінотеатр, пошта, санаторій, концертні і бальні зали, магазин з сувенірами.

Орієнтовний повернення до Львова в 23:00-24:00 в залежності від перетину кордону.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не пепедбачено.Час в програмі вказано орієнтовний.

Про бажання брати участь в факультативних заходах просимо інформувати заздалегідь.

Вартість з людини під запит.
Оплата 1 у.о. по курсу € на день оплати в гривнях.
Доплата за 1-но місне розміщення 35 у.о.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі.

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.