Львів для людей елегантного віку

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскрава сучасне життя, і майже «лондонські» дожді- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.

Подаруйте подорож до Львова своїм близьким.

Дати:в будь-який час, а так само може коригуватися в залежності від побажань.

Переваги туру:
Індивідуальний підхід до туриста;
Раннє заселення і пізніє виселення з готелю, що створить комфорт Вашим близьким, тим більше готель в центрі в близькому розташуванні від основних визначних пам'яток;
Турбота і увага протягом подорожі;
На кожне бронювання видається інфо. пакет для дозвілля та карта міста;
Ми зустрінемо (після 06:00) Ваших близьких і відвеземо в готель, а також привеземо їх на вокзал у другий день;
Екскурсії проводяться індивідуально та не поспіхом з зупинками відпочити і посидіти в кафе, музеях, храмах;
Якщо у Ваших близьких ювілей або річниця весілля-ми можемо їх привітати і зробити їх подорож ще яскравіше. Деталі>

1-й день
Зустріч на залізничному вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне раннє поселення в готель . Сніданок  в готелі.

Тур у Львів Екскурія до Львова Екскурсії по Львову 

10.00 Зустріч з гідом на рецепції в готелі.
Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».
Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час. Ввечері рекомендуємо відвідати один з театрів або просто насолодитися кухнею в одному із затишних ресторацій міста.

2-й день
 Сніданок у готелі. 10.00 Зустріч з гідом на рецепції.

     

Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».
«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну Тривалість 3 години.

О 15:00 Вас чекає автобусна Велика оглядова екскурсія на Чудо-бусі по Львову, маршрут якої пішки не обійти! Тривалість 1:30 (збірна, аудіогід) з можливістю побачити безліч красивих і значущих місць в місті.

Вільний час для факультативу, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

Пізнє виселення (до 23:00). Трансфер на вокзал. Від'їзд.
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи при 2-3-х місному розміщенні

Проживання в готелі рівня 3 *** зі сніданком в центральній історичній частині міста -від 3100 грн.
Проживання в готелі 4 **** зі сніданком в центральній історичній частині міста - від 5250 грн.

У вартість входить :

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.