Костюмована екскурсія по Львову «Карусель»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь, і подих історії, яскраве сучасне життя і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

  

Під час екскурсії Ви зустрінетеся з персонажами, які розкажуть про себе або привітають іменинника, ювіляра або компанію брендованими подарунками.

  

Своєрідний інтерактив внесе різноманітність і позитивні емоції в екскурсію, а також залишить яскраві фото на пам'ять.

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою Середньовічними вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом,що познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.

Побуваєте в кварталах: латинському, вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.

Під час екскурсії Вас вітатимуть персонажі, які можуть також дарувати подарунки (можуть бути брендовані) .Вони також можуть провести майстер-клас з середньовічних танців, пригостити місцевими напоями або посвятити Вас в лицарі.

Вартість: під запит.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.