Збірний тур «Місто музей-місто казка, місто мрія ...»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Дати:четверг

1-й день

Прибуття до Львова.
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
15.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

  

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійних прогулянок по місту, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

2-й день

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі). Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів»

  

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години..

Вільний час.

Вільний час для самостійних прогулянок по місту,відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

3-й день

10:00 з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).
Пішохідна екскурсія «Дух княжого міста», під час якої ви зможете поринути в часи заснування міста, побачити найстарішу торгову площу міста 13 ст, а також найдавніші храми Львова 13ст., А потім піднятися на найвищу точку міста гору- Високий замок і оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту ... (Тривалість 2.30 години).

Вільний час для самостійних прогулянок по місту, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

4-й день

Вільний день для факультативних екскурсій і заміських поїздок. 

5-й день

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі). Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави, а також...»

  

В цей день Ви підете по захоплюючому маршруту львівських кав'ярень , де не тільки почуєте історію кавоваріння, але і зможете продегустувати саму смачну і ароматну каву (замовляється і оплачується самостійно).Де за філіжанкою ароматної кави екскурсовод почне розповідь про захоплюючі історії з життя відомих діячів,які пов'язані з львівськими закладами «Монополь», «Віденська», «Шотландська», «Атляс» та ін. У ході екскурсії Ви дізнаєтеся які кав'ярні волів відвідувати Іван Франко, щоб за горнятком кави або чаю почитати свіжу пресу, де композитор Станіслав Людкевич написав більшість творів, як всесвітньо відомий математик Стефан Банах записував рішення рівнянь на серветках, чому львівські письменники все ж напоїли Олексія Толстого. (Тривалість 2,3 години).

Вільний час для покупки Львівської кави додому в фірмовому магазині,для самостійних прогулянок по місту, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

6-й день

Виселення.(речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).Вільний день для факультативних екскурсій і заміських поїздок.Самостійний трансфер на вокзал. 

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з людини у складі групи при 2-3-х місному розміщенні (крім святкових та фестивальних періодів)
Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

Пакет "эконом":2355 грн.
Проживання в готелі*/хостелі (як правило:18, Вітан, Тревел, Юрус, Український дворик -на вибір Туроператора) з вигодами, без сніданків;
Пакет "стандарт":4078 грн.
Проживання в готелі рівня 3 *** (як правило Старий Краків, Відень,Джем,Соната на вибір Туроператора) з вигодами, зі сніданками;

У вартість входить:

У вартість не входить:

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.