Виїзна екскурсія «Магія Карпат»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Тури в Карпати зі Львова Карпати індивідуальна поїздка Екскурсія в Карпати зі Львова

Дати: Індивідуально в любий час.

Маршрут: Львів- Волосянка (Захар Беркут) -Вежа Медвежа (мотузковий парк) -Львів

Збір групи у Львові. 08:30 Переїзд в Карпати, п. Волосянка Сколівського района.Гора Високий Верх 1242 м.

Нас чекає захоплюючий підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх. Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і  нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження.

На вершині гори в колибі «Високий Верх» можна смачно перекусити, насолоджуючись чарівними видами карпатських гір. (зЗа дод.плату)

Відпочивши на вершині, спускаємося канатною дорогою до підніжжя гори і вирушаємо за новими яскравими враженнями в ГК «Вежа Медвежа» - в мотузковий парк «Ведмежа Лазалка».Тут ви зможете відчути себе справжнім альпіністом, адреналін, яскраві емоції, величезне задоволення і незабутні враження гарантуються!Мотузковий парк - це комплекс ходів з перешкодами в лісі на висоті 3-5 метрів над землею. Перешкоди об'єднані в маршрути різного рівня складності, подорож завершується захоплюючим спуском по тросу на підвісному ролику! Атракціон розрахований як на новачків, так і на досвідчених екстремалів. У парку є також лінії для маленьких гостей.

Любителі більш активного відпочинку можуть покататися на веломобілях, гірських велосипедах, на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком, самостійно прогулятися по парку або посидіти в затишному ресторані.

Карпати екскурсії Чани зі Львова поїздка 

Бажаючі на зворотньому шляху можуть відвідати Комплекс  «Золота форель» (http://zolotaforel.ua).Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв.Основною родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмову страву. Риболовля Карпатської форелі з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалки!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість людей (бронювати заздалегідь).

Або відвідати майстер клас по гончарству.

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 20:00-21:00

Вартість під запит.

У вартість входить:


У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.