Екскурсія «Львів у деталях»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскрава сучасне життя, і майже «лондонські» дощі - все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

  

Буває так, що тисячі раз ходите по одному і тому ж маршруту і просто не помічаєте дрібних деталей, які, власне і формую весь дух міста. У Львові таких деталей безліч. Навіть місцеві жителі не завжди знають де вони знаходяться. Сьогодні Вам пощастило, тому що шалено закоханий в місто гід покаже вам найменші деталі, яким часто не приділяють належної уваги. А них же вся історія, традиції, характер нашого міста!
Під час екскурсії Ви виведіть лева з двома тулубами, вулицю з 6-ма назвами, дворики-музеї, найстарішу бруківку, 800-річну кам'яну арку, пам'ятник рюкзаку і усмішці, безліч старих замків, ручок, дверей, балконів, гвинтових сходів, масонську символіку в архітектурі, унікальні фрески на стінах. Дізнаєтеся яким методом вгамовували львівських дружин, де знаходяться ніші для таємних єврейських послань, що зображувалася на будинках ремісників і виробників середньовіччя. Порахуєте львівських «батяріков» і пізнаєте їх історії.
А наостанок, виведіть одне з найстаріших пристроїв для обсмажування кави в тематичної кав'ярні, де зможете залишитися на чашку ароматної кави і традиційного сирного десерту.
Тривалість 3 години.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 2 години) до 5 чол. Російська мова  / Українська мова - 600 грн.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 3 години) до 5 чол. Російська мова / Українська мова - 750 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.