Індивідуальний гід по Львову | Галіція-тур Львів Туроператор

Екскурсія «Львівське Корзо» пр.Свободи

Прогулюючись проспектом Свободи, важко собі уявити, що два століття тому це була болотиста долина річки Полтви.
Після того, як Галичина ввійшла до складу Австрійської імперії, в цій місцевості влаштували променад, або Корзо - прогулянковий бульвар з містками через річку Полтву, по яких дефілювали міські модниці.
Пропонуємо Вам прогулятися з нами і зануритися в історію цього Корзо, де колишні оборонні вали поступово забудували і Львів отримав новий, третій у своїй історії центр міста.

Екскурсії по центру Львова

Прогулянку ми почнемо від Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької - архітектурної перлини в стилі неоренесансу, одного з найкрасивіших театрів Європи. Поруч ми побачимо будівлю Національного музею у Львові, фонди якого налічують близько 130 000 експонатів.Далі вздовж проспекту Свободи пройдемо повз частини міської оборонної стіни, площі Івана Підкови, необарокової будівлі в стилі історизму - Музею етнографії та художнього промислу, будинка Гауснер-Віоланда, будинка Шпрехера і пам'ятника видатному польському поету  Адаму Міцкевичу, який є твором високої художньої цінності скульптора Антонія Попеля.
Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Тривалість 30-40 хвилин.

Вартість індивідуальної екскурсії: 250 грн. до 5 чол. (Рос. / Укр. Мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.