Екскурсія «Львівське Корзо» пр.Свободи

Прогулюючись проспектом Свободи, важко собі уявити, що два століття тому це була болотиста долина річки Полтви.
Після того, як Галичина ввійшла до складу Австрійської імперії, в цій місцевості влаштували променад, або Корзо - прогулянковий бульвар з містками через річку Полтву, по яких дефілювали міські модниці.
Пропонуємо Вам прогулятися з нами і зануритися в історію цього Корзо, де колишні оборонні вали поступово забудували і Львів отримав новий, третій у своїй історії центр міста.

Екскурсії по центру Львова

Прогулянку ми почнемо від Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької - архітектурної перлини в стилі неоренесансу, одного з найкрасивіших театрів Європи. Поруч ми побачимо будівлю Національного музею у Львові, фонди якого налічують близько 130 000 експонатів.Далі вздовж проспекту Свободи пройдемо повз частини міської оборонної стіни, площі Івана Підкови, необарокової будівлі в стилі історизму - Музею етнографії та художнього промислу, будинка Гауснер-Віоланда, будинка Шпрехера і пам'ятника видатному польському поету  Адаму Міцкевичу, який є твором високої художньої цінності скульптора Антонія Попеля.
Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Тривалість 30-40 хвилин.

Вартість індивідуальної екскурсії: 300 грн. до 5 чол. (Рос. / Укр. Мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.