Тур збірний «Бруківкою Львова»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Дати: кожен день.

1-й день
Зустріч на зл. вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).

  Тур у Львів Екскурія до Львова Екскурсії по Львову

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).
Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».
Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій.
А на 17:00, за бажанням,відвідування Таємної аптеки рубежу XIX - ХХ ст. Ви зможете перенестися в ту епоху разом з провідником-фармацевтом. Відчуйте себе древнім алхіміком, продегустувавши чудодійний «аптечний еліксир»,так само зможете придбати незвичайні ліки:таблетки від нудної роботи, для повернення коханих, від заздрості, для щастя .... (Вхід за дод. плату).

2-й день
 
Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).

    

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну Тривалість 3 години.

 
Вільний час для самостійних прогулянок містом, відвідування театрів, музеїв, ресторацій, культурно-мистецьких заходів, покупок сувенірів.

Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3 х місному розміщенні

Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

Проживання в готелі рівня 2 **/апартаментах - від 1300 грн.  без сніданків.
Проживання в готелі рівня 3 *** - від 1600 грн. зі сніданком не в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 3 *** - від 1800 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 4 ****- від 2600 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.