Екскурсововл по єврейським місцям у Львові | Галіція-тур Львів Туроператор

Екскурсія «Золота Роза»

На Вас чекає прогулянка по єврейському кварталу, де кожен будинок наповнений єврейською історією. Під час подорожі Ви зможете доторкнутися до будівель, які зберігають старі написи на ідиш - безмовні свідки історії міста.

Євреї у Львові екскурсія

 У старшій міській актовій книзі є записи 1383 і 1384, де говориться про існування громади євреїв, які проживають в межах міських фортифікацій Львова.З кінця XVIII століття і до 1939 року чисельність євреїв у Львові коливалася в межах однієї третини від загальної чисельності населення міста.
Старий єврейський квартал у Львові обмежується вулицями Сербська, Староєврейська та Братів Рогатинців. В кінці вулиці Староєврейської залишився фрагмент стіни чудової ренесансної синагоги «Золота Роза», знищеної німецькими нацистами 1942 р.Руїни, що збереглись, є символом трагедії львівських євреїв. Залишились будівлі, які займали хедер і ритуальні лазні, будівлі, які колись належали єврейським старійшинам.
Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Вартість індивідуальної екскурсії 30 хвилин: 250 грн. до 5 чол. (Рос./ Укр. Мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.