Екскурсія «Золота Роза»

На Вас чекає прогулянка по єврейському кварталу, де кожен будинок наповнений єврейською історією. Під час подорожі Ви зможете доторкнутися до будівель, які зберігають старі написи на ідиш - безмовні свідки історії міста.

Євреї у Львові екскурсія

 У старшій міській актовій книзі є записи 1383 і 1384, де говориться про існування громади євреїв, які проживають в межах міських фортифікацій Львова.З кінця XVIII століття і до 1939 року чисельність євреїв у Львові коливалася в межах однієї третини від загальної чисельності населення міста.
Старий єврейський квартал у Львові обмежується вулицями Сербська, Староєврейська та Братів Рогатинців. В кінці вулиці Староєврейської залишився фрагмент стіни чудової ренесансної синагоги «Золота Роза», знищеної німецькими нацистами 1942 р.Руїни, що збереглись, є символом трагедії львівських євреїв. Залишились будівлі, які займали хедер і ритуальні лазні, будівлі, які колись належали єврейським старійшинам.
Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Вартість індивідуальної екскурсії 30 хвилин: 350 грн. до 5 чол. (Рос./ Укр. мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.