Екскурсія «Вірменська церква»

Вірменський кафедральний собор - унікальний пам'ятник східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества.

Екскурсія Армянський квартал

У 1360-х роках численна вірменська громада у Львові розпочала будівництво свого величного храму на місці дерев'яної вірменської церкви XII століття .Сілезький архітектор Дорінг будував церкву за зразком катедри в Ані - древній вірменській столиці на території сучасної Туреччини. Від інтер'єру храму віє автентикою Сходу: різьблені в камені зображення стилізованих вірменських жертовних хрестів "хачкарів" з XIV-XV століть, унікальні фрески на віконних відкосах, фрагменти найстарішого монументального розпису у Львові, нова декоративна мозаїка і розписи стін ХХ століття в стилі модерн - вся це створює неповторні форми і колірну гамму, які неможливо знайти деінде в світі.
Hезрівнянне враження створює південний дворик, розташований між вулицею і собором, аркада з колонадою XV століття видає європейські архітектурні традиції. Тут збереглися залишки старовинного вірменського цвинтаря - це надгробні плити, найстарішим з яких 600 років, перенесені сюди з цвинтарів інших вірменських храмів і монастирів, яких вже кілька століть не існує у Львові.

Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Вартість індивідуальної екскурсії 30 хвилин:  до 5 чол.Російська мова / Українська мова - 300 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2020 | All rights reserved.