Екскурсія «Львівська ніч»

Запрошуємо на екскурсію, під час якої історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Коли ніч тихо опускає на місто своє темне покривало, на його вулицях з'являються тіні минулого.І вже не зрозуміло, де легенда, а де історія нічного Львова.Тут кожен дворик, кожен будинок і кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами.Вашим провідником готова стати сама «Львівська ніч». Висвітлюючи Ваш шлях середньовічною лампою, вона відкриє Вам таємниці, які так довго ховалися під покровом темряви.

Ночная экскурсия по Львову

Гуляючи темними провулками, вона повідає гостям про нічне життя в середньовічному Львові, оповите романтичними, трагічними і цікавими історіями і легендами.

Саме вночі на віконницях будинків з'являлися пасквілі, незважаючи на сувору заборону і охорону.Піздно ввечері виходили на роботу жриці кохання, а львівські жебраки, у яких навіть був свій цех, поверталися додому, щоб порахувати прибутки.Барон жебраків покаже Вам свої володіння і «по секрету» розповість, як стати мільйонером не сплачуючи податків. Ви дізнаєтеся, як розважалася львівська шляхта, чому саме Львів став батьківщиною Венери в хутрі, і ким насправді був Захер фон Мазох.

На Вас чекає романтична історія з місця подій таємного вінчання самої багатої спадкоємиці всієї Речі Посполитої, а також історія Фатального любовного трикутника львівських Ромео і Джульєтти - все таємне під покровом ночі ...

На своєму шляху зустрінете  Бориславського винокура єврея Авраама Шрайнера,який розповість, як провалився його «бізнес-план» - одержання з нафти горілки.Чернець покаже Середньовічний комплекс колишнього Бернардинського монастиря, що зберіг риси епохи і ввібрав в себе історії і таємниці минулого.Львівський батяр  розкаже про мову та культуру батярства і разом з Вами заспіває батярську пісню.

Зустріч з «Львівською ніччю» всього на 2 години ввечері в самому серці міста.

Вартість індивідуальної екскурсії під запит.

В програмі:

- костюмована пішохідна екскурсія (2 години);
- в програмі 5 персонажів (можуть змінюватися) -3 людини;
- легенди, історії, жарти і пісні;

Приходьте. Буде цікаво і весело!

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.