Гурме-тур «Кнайпи Львова»

Гастрономія ... Найважливіша частина будь-якої культури та будь-якого часу. Жива тканина людської фантазії, примхи, таланту. Неможливо скласти уявлення про місто, людей або час без розуміння властивих їм гастрономічних особливостей. Захід і Схід, Північ і Південь. Скрізь справжня Гастрономія вивірена і докладна.

  

Відчуйте подих століть, прогулявшись старовинними вузькими вуличками, які створюють відчуття, що час тут завмер. Під час гурме-туру Ви познайомитеся з історією міста, а також історіями з життя відомих діячів, пов'язаних з львівськими кнайпами і локалямі.Кнайпи були і є місцем побачень, ділових переговорів, відпочинку, зустрічей творчої інтелігенції та громадських діячів. Коли не було радіо, телебачення та Інтернету, галичани приходили в кнайпи, щоб дізнатися новини, які зліталися сюди не тільки з околиць, а й з далеких країн. 
Кількість кнайп дивує навіть в порівнянні з теперішнім часом своєю різноманітністю і географією. У кожної кнайпи були свої постійні клієнти, для яких «свій локаль» був перш за все. У кнайпу львів'яни заходили як до себе додому, де кожен знав кельнера чи шинкаря на ім'я.
Дізнаєтеся, чому львівська кухня настільки різноманітна, а за допомогою частування Ви дізнаєтеся кулінарні звичаї і звички нашого міста.
Під час туру у Вас буде можливість відвідати львівські заклади, насолодиться їх атмосферою і продегустувати деякі напої та кухню.

3-годинний тур

Починається на пл.Ринок та включає в себе відвідування 5 ресторацій (3 частування-кава палаюча,наливочка з канапкою,львівські смаколики-дегустація)

Вартість туру:

При групі 2 ос. -650 грн. / з особи.

При групі 3 - 4 ос.-600 грн. / з особи.

При групі  від 5 ос.-550 грн. / з особи.

2-годинний тур

Починається на пл.Ринок та включає в себе відвідування 5 ресторацій (2 частування - кава палаюча,2 наливочки львівські з львівською канапкою)

Вартість туру:

При групі 2 ос.-500 грн. / з особи.

При групі 3 - 4 ос.- 450 грн. / з особи.

При групі  від 5 ос.-400 грн. / з особи.

У вартість туру входить: 

У вартість туру не входить: 

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.