Збірний тур «Львів крізь століття»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Тур для тих, хто цінує комфорт, не любить збірні групи по 40 осіб, а хоче більше дізнатися про місто та рухатися у своєму темпі.

Дати: кожен день від 2-х осіб.

1-й день
Зустріч  на зл. вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
15:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) .Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

   

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом,який познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському, вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут мешканців різних національностей і конфесій. Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти, які колись захищали славетне місто. (Тривалість 3 години)

Вільний час для  самостійних прогулянок містом,відвідування музеїв,ресторацій та ін.закладів.

2-й день
Сніданок. Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).
10.00 Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів»
«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави та «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

    

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. Тривалість 3 години.

3-й день

 Сніданок. Виселння. Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).

  

10:00 Пішохідна оглядова екскурсія «Дух княжого міста», під час якої ви зможете поринути в часи заснування міста, побачити найстарішу торгову площу міста 13 ст, а також найдавніші храми Львова.А потім піднятися на найвищу точку міста-гору Високий замок і оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту ... (Тривалість 2:30 ).
Вільний час для  самостійних прогулянок містом,відвідування музеїв,ресторацій та ін.закладів.
Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. при 2-3х місному розміщенні:

Знижка для дітей до 12 років при 2 + 1 під запит в залежності від готелю

Проживання в готелі рівня 2 **/апартаментах від 2050 грн. без сніданку.
Проживання в готелі рівня 3 *** від 2650 грн. зі сніданком не в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 3 *** від 2985 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 4**** від 4650 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.

Ціна вказана на номери категорії «стандарт»

У вартість входить:

У вартість не входить:

Пропонуэмо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.