Романтичні вихідні у Львові

Романтична таємничість вуличок, історії кохання,якими живе і дихає місто, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок-всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів.

Переваги туру:
Індивідуальний підхід до туриста;
Прямий зв'язок з менеджером компанії;
Тільки Вас двоє на пішохідних екскурсіях;
На кожне бронювання видається інфо. пакет для дозвілля та карта міста;
Зустріч кожного туриста після 06:00 ранку на вокзалі з табличкою прізвища туриста;
Можливість додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож ще яскравіше!

1 день 

Зустріч на вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
 
10:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) або на рецепції в готелі (якщо готель в центр.частині міста).

Оглядова пішохідна екскурсія  «Романтичний Львів». Вас чекає романтична прогулянка під руку з коханою людиною, таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, історії про божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.

Романтичні вихідні у Львові Львів романтичний екскурсія Романтичні вихідні у Львові

Під час екскурсії Ви почуєте історії пристрасної любові, якими до сьогодні дихає старовинне місто, відвідаєте Італійський дворик - ідеальне місце для шукачів романтики, яке зберігає таємницю закоханих польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі; постоїте під балконом для закоханих, який випромінює любов; зможете попросити любові у грецьких богів, а також посидіти на лавки для закоханих ... Ви дізнаєтеся, як шукають суджених у Львові і які еротичні символи заховані на фасадах будинків. А дорожній знак «Kiss place» допоможе Вам зізнатися в коханні своїй другій половинці. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ...

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Під час екскурсії Ви отримаєте коротку інформацію про найпопулярніші місця в нашому місті, кращих рестораціях для проведення романтичного вечора, кращих музеях, культурних заходах: що, де, коли? - для проведення вільного часу. Вільний час .

Увечері Ви зможете насолодитися спілкуванням один з одним в одному із затишних ресторанів старого міста, а потрібну атмосферу вечері створить романтичний декор столика (Декор столика, Романтичне побачення,Освідчення)*.

Романтична вечеря Львів Романтичне побачення Львів Львів романтичний номер


2 день
Сніданок (за дод. плату можливий і в ліжко). Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за доп. плату продовжити пізніше виселення).

11:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) або на рецепції в готелі (якщо готель в центр.частині міста).

Сьогодні Ви познайомитеся з «Австрійським Львовом».

«За часів бабці Австрії» - так з легкої ностальгією говорять львів'яни про період досить лояльною політики австрійських імператорів. Це період розквіту міста Львів, час світської розкоші і блиску, поява кавових традицій, створення надзвичайних пам'яток архітектури, садів і парков.Ви познайомитеся з пишними, розкішними, фешенебельними районами міста, що зберегли свій лиск до сьогоднішніх днів, зможете зберегти їх у своїй пам'яті і відобразити на фото.

Романтична екскурсія по Львову Львів для закоханих Екскурсія романтичний Львів

Під час оглядової пішохідної екскурсії Ви побачите: готель «Жорж», пам'ятає свого постояльця Оноре де Бальзака, який поспішав до своєї нареченої Евеліни Ганська; палац Потоцьких - вишуканий архітектурний об'єкт, який колись був місцем проведення урочистих подій, а сьогодні є одним з улюблених місць для проведення весіль і фотосесій всіх закоханих; Будинок вчених - колишнє благородне казино, інтер'єри якого часто використовувалися для зйомок відомих фільмів. Сьогодні тут часто проводять Львівські бали, під час яких кожен може відчути себе графом або графинею. (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійного підйому на міську Ратушу, з оглядового майданчика якої відкривається панорама на старовинну частину Львова. Відвідування музеїв, в які Ви не потрапили вчора ... Прогулянки на Високий замок. 

 Романтична фотосесія Львів Львів романтична фотосессія Львів для закоханих

Затишні кав'ярні, вузькі вулички, стародавня архітектура міста Львів овіяні романтичним настроеніем.Разом з фотографом, який підбере найбільш вдалі ракурси, Ви прогуляєтеся по маршруту, складеному індивідуально для Вашої пари. В результаті Ви отримаєте фотографії вашої історії кохання в самому романтичному місті (в електронному вигляді) і зможете поповнити свій сімейний альбом. Детальніше>

Прощання з містом романтиків, любові, вуличного танго і звичайно кави.Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.У вільний час обслуговування не передбачено.

 ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ  при 2-х місному розміщенні:

ціна вказана на номери «стандарт», інші категорії під прорахунок

Проживанні в готелі рівня 2 **   без сніданку від 1370 грн.
Проживанні в готелі рівня 3 *** зі сніданком не центральною частина міста від 1700 грн.
Проживанні в готелі рівня 3 *** зі сніданком історична центральна частина міста від  1850 грн.
Проживанні в готелі рівня 4 *** зі сніданком історична центральна частина міста від 2650 грн.

У вартість входить :

У вартість не входить:

Забронювати тур

Додаткові послуги: Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою! 

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.