Романтичні вихідні у Львові

Романтична таємничість вуличок, історії кохання,якими живе і дихає місто, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок-всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ...

Переваги туру:
Індивідуальний підхід до туриста;
Прямий зв'язок з менеджером компанії;
Тільки Вас двоє на пішохідних екскурсіях;
На кожне бронювання видається інфо. пакет для дозвілля та карта міста;
Зустріч кожного туриста після 06:00 ранку на вокзалі з табличкою прізвища туриста;
Можливість додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож ще яскравіше!

1 день 

Зустріч на вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
 
10:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) або на рецепції в готелі (якщо готель в центр.частині міста).

Оглядова пішохідна екскурсія  «Романтичний Львів».

Романтичні вихідні у Львові Львів романтичний екскурсія Романтичні вихідні у Львові

Вас чекає романтична прогулянка під руку з коханою людиною, таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.
Під час екскурсії Ви почуєте історії пристрасної любові, якими до сьогодні дихає старовинне місто, відвідаєте Італійський дворик - ідеальне місце для шукачів романтики, яке зберігає таємницю закоханих польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі; постоїте під балконом для закоханих, який випромінює любов; зможете попросити любові у грецьких богів, а також посидіти на лавки для закоханих ... Ви дізнаєтеся, як шукають суджених у Львові і які еротичні символи заховані на фасадах будинків. А дорожній знак «Kiss place» допоможе Вам зізнатися в коханні своїй другій половинці. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ... (Тривалість 3 години).

Під час екскурсії Ви отримаєте коротку інформацію про найпопулярніші місця в нашому місті, кращих рестораціях для проведення романтичного вечора, кращих музеях, культурних заходах: що, де, коли? - для проведення вільного часу. Вільний час .

Увечері Ви зможете насолодитися спілкуванням один з одним в одному із затишних ресторанів старого міста, а потрібну атмосферу вечері створить романтичний декор столика (Декор столика, Романтичне побачення,Освідчення)*.

Романтична вечеря Львів Романтичне побачення Львів Львів романтичний номер


2 день
Сніданок (за дод. плату можливий і в ліжко). Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за доп. плату продовжити пізніше виселення).

11:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) або на рецепції в готелі (якщо готель в центр.частині міста).

Сьогодні Ви познайомитеся з «Австрійським Львовом».

«За часів бабці Австрії» - так з легкої ностальгією говорять львів'яни про період досить лояльною політики австрійських імператорів. Це період розквіту міста Львів, час світської розкоші і блиску, поява кавових традицій, створення надзвичайних пам'яток архітектури, садів і парков.Ви познайомитеся з пишними, розкішними, фешенебельними районами міста, що зберегли свій лиск до сьогоднішніх днів, зможете зберегти їх у своїй пам'яті і відобразити на фото.

Романтична екскурсія по Львову Львів для закоханих Екскурсія романтичний Львів

Під час оглядової пішохідної екскурсії Ви побачите: готель «Жорж», пам'ятає свого постояльця Оноре де Бальзака, який поспішав до своєї нареченої Евеліни Ганська; палац Потоцьких - вишуканий архітектурний об'єкт, який колись був місцем проведення урочистих подій, а сьогодні є одним з улюблених місць для проведення весіль і фотосесій всіх закоханих; Будинок вчених - колишнє благородне казино, інтер'єри якого часто використовувалися для зйомок відомих фільмів. Сьогодні тут часто проводять Львівські бали, під час яких кожен може відчути себе графом або графинею. (Тривалість 3 години).

Вільний час для самостійного підйому на міську Ратушу, з оглядового майданчика якої відкривається панорама на старовинну частину Львова. Відвідування музеїв, в які Ви не потрапили вчора ... Прогулянки на Високий замок. 

 Романтична фотосесія Львів Львів романтична фотосессія Львів для закоханих

Затишні кав'ярні, вузькі вулички, стародавня архітектура міста Львів овіяні романтичним настроеніем.Разом з фотографом, який підбере найбільш вдалі ракурси, Ви прогуляєтеся по маршруту, складеному індивідуально для Вашої пари. В результаті Ви отримаєте фотографії вашої історії кохання в самому романтичному місті (в електронному вигляді) і зможете поповнити свій сімейний альбом. Детальніше>

Прощання з містом романтиків, любові, вуличного танго і звичайно кави ....

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.У вільний час обслуговування не передбачено.

 ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ  при 2-х місцевому розміщенні:

ціна вказана на номери «стандарт», інші категорії під прорахунок

Проживанні в готелі рівня 2 **   без сніданку центр / ближній центр від 860 грн.
Проживанні в готелі рівня 3 *** зі сніданком не центральною частина міста від 1050 грн.
Проживанні в готелі рівня 3 *** зі сніданком історична центральна частина міста від  1255 грн.
Проживанні в готелі рівня 4 *** зі сніданком історична центральна частина міста від 1850 грн.

У вартість входить :

У вартість не входить:

Додаткові послуги: Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою! 

Сюрпризи - подарунки під час екскурсії
Квести
Романтичне побачення
Пропозиції руки і серця
Декорування номера
Декорування столика
Зустріч на вокзалі / в аеропорту

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.