Романтика Львова для двох

Романтична таємничість вуличок, історії кохання,якими живе і дихає місто, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок-всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів.

Переваги туру:

1 день 

Самостійне прибуття до Львова.
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
 
10:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) або на рецепції в готелі (якщо готель в центр.частині міста).Речі можна залишити в готелі або в камері схову в центрі міста.

Оглядова пішохідна екскурсія  «Романтичний Львів». Вас чекає романтична прогулянка під руку з коханою людиною, таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, історії про божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.

Романтичні вихідні у Львові Львів романтичний екскурсія Романтичні вихідні у Львові

Під час екскурсії Ви почуєте історії пристрасної любові, якими до сьогодні дихає старовинне місто, відвідаєте Італійський дворик - ідеальне місце для шукачів романтики, яке зберігає таємницю закоханих польського короля Яна ІІІ Собеського до французької дворянці Марії Казимирі; постоїте під балконом для закоханих, який випромінює любов; зможете попросити любові у грецьких богів, а також посидіти на лавки для закоханих.А дорожній знак «Kiss place» допоможе Вам зізнатися в коханні своїй другій половинці. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ...

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Під час екскурсії Ви отримаєте коротку інформацію про найпопулярніші місця в нашому місті, кращих рестораціях для проведення романтичного вечора, кращих музеях, культурних заходах: що, де, коли? - для проведення вільного часу. Вільний час .

Увечері Ви зможете насолодитися спілкуванням один з одним в одному із затишних ресторанів старого міста, а потрібну атмосферу вечері створить романтичний декор столика (Декор столика, Романтичне побачення,Освідчення)*.

Романтична вечеря Львів Романтичне побачення Львів Львів романтичний номер


2 день
Сніданок (за дод. плату можливий і в ліжко). Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за доп. плату продовжити пізніше виселення).

Вільний час для самостійного підйому на міську Ратушу, з оглядового майданчика якої відкривається панорама на старовинну частину Львова. Відвідування музеїв, в які Ви не потрапили вчора ... Прогулянки по місту.

Факультативно рекомендуємо:

 Романтична фотосесія Львів Львів романтична фотосессія Львів для закоханих

Затишні кав'ярні, вузькі вулички, стародавня архітектура міста Львів овіяні романтичним настроеніем.Разом з фотографом, який підбере найбільш вдалі ракурси, Ви прогуляєтеся по маршруту, складеному індивідуально для Вашої пари. В результаті Ви отримаєте фотографії вашої історії кохання в самому романтичному місті (в електронному вигляді) і зможете поповнити свій сімейний альбом. Детальніше>

Додаткові індивідуальні екскурсії на вибір:

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою! 

Прощання з містом романтиків, любові, вуличного танго і звичайно кави.Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.У вільний час обслуговування не передбачено.

 ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ  при 2-х місному розміщенні під запит

У вартість входить :

У вартість не входить:

Забронювати тур

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.