Екскурсія «Львів романтичний»

Романтична таємничість вуличок, історії кохання, якими живе і дихає місто, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок - всім цим живе і дихає місто кохання і романтики Львів.

Романтичні вихідні у Львові Львів романтичний екскурсія Романтичні вихідні у Львові

На Вас чекає романтична прогулянка старою частиною міста,таємничість вуличок, оповитих ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, божевільні вчинки, які відбувалися заради коханих жінок.
Під час екскурсії Ви почуєте історії пристрасного кохання, якими до сьогодні дихає старовинне місто, відвідаєте Італійський дворик - ідеальне місце для шукачів романтики, яке зберігає таємницю закоханих польського короля Яна ІІІ Собеського і французької дворянки Марії Казимира; постоїте під балконом для закоханих, який випромінює кохання; зможете попросити кохання у грецьких богів, а також посидіти на лавці для закоханих ... Ви дізнаєтеся, як шукають суджених у Львові і які еротичні символи заховані на фасадах будинків. А дорожній знак «Kiss place» допоможе Вам зізнатися в коханні своїй другій половинці. Всім цим живе і дихає місто любові і романтики Львів ...

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 2 години) до 5 чол. Російська мова  / Українська мова - 600 грн.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 3 години) до 5 чол. Російська мова / Українська мова - 750 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.