Екскурсія «Легенди підземного міста»

Мерехтіння кількох десятків свічок створювало неповторну гру тіні на кам'яних склепіннях підземелля тисячолітніх споруд. Пронизливий холод, тиша і ось ця гра світла і тіні ... здавалося, що фізично відчуваєш, як до тебе звертаються, а іноді навіть торкаються, душі наших предків ....

Львів - Галицька столиця, заснована більше 7-ми століть назад. За цей час вигляд міста постійно змінювався через запеклі війни,пожежі, нові архітектурні смаки і інші чинники. На фундаментах старих зруйнованих людьми і часом споруд згодом з'являлися нові. Незмінним залишалося лише одне - підземелля. Щоб приховати від небажаних очей приватне життя, для військових або політичних потреб створювалися підземні переходи, галереї, лази, сховища і т.п .. Маючи в захищеній оборонними стінами площі всього 36 гектарів, місто росло не тільки в висоту, але поступово розросталося і в глибину, створюючи невидиму для стороннього ока архітектуру підземного Львова. Ви почуєте про них розповідь, побуваєте в деяких з них і доторкнетеся до багатовікової історії міста.

Тривалість пішохідної оглядової екскурсії: 2:30 години.
Вартість: 750 грн. до 5 чол. (Рус. Укр. мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.