Екскурсія «Львів в деталях»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь, і подих історії, яскраве сучасне життя і майже «лондонські» дощі - все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

  

Буває так, що тисячі разів ходите по одному і тому ж маршруту і просто не помічаєте дрібних деталей, які, власне, і формують весь дух міста. У Львові таких деталей безліч. Навіть місцеві жителі не завжди знають, де вони знаходяться. Сьогодні Вам пощастило, тому що шалено закоханий в місто гід покаже вам найменші деталі, яким часто не приділяють належної уваги. А них же вся історія, традиції, характер нашого міста!
Під час екскурсії Ви побачите лева з двома тулубами, вулицю з 6-ма назвами, дворики-музеї, найстарішу бруківку, 800-річну кам'яну арку, пам'ятник  усмішці, безліч старих замків, ручок, дверей, балконів, гвинтових сходів, масонську символіку в архітектурі, унікальні фрески на стінах. Дізнаєтеся яким методом вгамовували львівських дружин, де знаходяться ніші для таємних єврейських послань, що зображувалось на будинках ремісників і виробників середньовіччя.
А наостанок побачите один з найстаріших пристроїв для обсмажування кави в тематичній кав'ярні, де зможете залишитися на горнятко ароматної кави і традиційний сирний десерт.

Тривалість пішохідної оглядової екскурсії: 3 години.
Вартість: 750 грн. до 5 чол. (рус. укр. мова) 

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.