Оглядова пішохідна екскурсія «Казковий Львів»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскрава сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...
Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

Екскурсії для дітей Львів

Вас чекає прогулянка Середньовічними вулицями де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх. квиток), Частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається».Також побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівський час.

Нас також чекає  солодка магія (відвідування) «Шоколадної» і «Карамельної», а також «Пряникової» майстерні.Відвідування шахти в самому центрі міста «Копальні кави», де видобувають і варять смачну каву.

Тривалість 3 години.

Вартість: 650 грн. до 5 чол. (Рoc. /Укр. Мова)

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.