Екскурсія «Казковий Львів»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь, і подих історії, яскраве сучасне життя і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти ...
Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів - одне з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.

Екскурсії для дітей Львів

На Вас чекає прогулянка Середньовічними вулицями, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх. квиток), частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький.

Нас також чекає  солодка магія (відвідування) «Шоколадної», «Карамельної» майстерень.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 2 години без Аптеки-музея) до 5 чол. Російська мова  / Українська мова - 600 грн.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії: (Тривалість 3 години) до 5 чол. Російська мова / Українська мова - 900 грн.

Додатково оплачуються вхідні квитки.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.