Тур для дітей Пригоди «Чомучки» у Львові

Програма для дитячих груп

У дитинстві кожного з нас цікавить безліч питань про навколишній світ. Чому птахи співають, а вовки виють? Як з'являється і куди зникає веселка? Чому риба не тоне у воді? Чому очі кішки світяться в темряві? Чому зірки світяться? Сотні тисяч чому, як,і навіщо звучать з дитячих вуст, але на деякі з цих питань ми не маємо відповіді, навіть коли дорослішаємо.

Сьогодні отримаєте відповіді на деякі питання «чому»?

1 день

Самостійне прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі представником компанії після 08:00.

Трансфер в центр міста. Сніданок.

Екскурсії до Львова для школярів

10:00 Сьогодні на вас чекає надзвичайно цікавий Світ природи, але в той же час складний. Всі особливості тварин і їх поведінки, насправді, зовсім не випадкові і мають важливе значення для життя в природі. Ідеї природи виявилися настільки досконалими, що протягом століть людина намагалася розгадати таємниці пристосування тварин до навколишнього середовища і використовувала досвід природи для повсякденного життя. Тут Ви отримаєте багато відповідей на питання з цікавого світу природи в одному з найстаріших і найбагатших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, Державному природничому музеї.
(Понеділок - вівторок: вихідні дні.)

Під час переходів гід розповість, чому львівські будинки стали чорного кольору, а також розповість про річку, яка протікає під Вашими ногами, і чому вона не випливає наверх.

Ви познайомитеся з метрологією - наукою вимірювань, відвідавши музей метрології та вимірювальної технікі.Серед численних музеїв Львова немає аналогів не лише в Україні, а й ні в одній з країн колишнього СРСР.Унікальная колекція музею відтворює розвиток метрології з кін. XIX ст. до наших днів, а історичні матеріали розповідають про виникнення різних видів вимірювань. (Суббота- неділя: вихідні дні.)

Хочете дізнатися, чому кристали різної форми і кольору, а також як вони ростуть? Тоді ми підемо в Мінералогічний музей, який є одним з найцікавіших і багатих музеїв такого профілю в вузах України. Окрасою музею є унікальні зразки, серед яких кристал-гігант апатиту (масою понад 160 кг) із Забайкалля, великі кристали кварцу, топазу і берилу з Волині, прекрасна друза димчастого кварцу з Уралу, друза самородної сірки з Середньої Азії і ін. (Суббота- неділя: вихідні дні.)

Хто знає, чому ми хочемо їсти?Хто правильно на це питання відповість- на того чекає обід.

Екскурсії до Львова на канікули

Якщо ви хочете дізнатися, що таке приготування ліків і як це відбувається, тоді Вас чекає відвідування Інтерактивного музею -Таємної аптеки рубежу XIX - ХХ ст. Ви зможете перенестися в ту епоху разом з провідником-фармацевтом. Відчуйте себе стародавнім алхіміком, продегустувавши чудодійний «аптечний еліксир».

Далі на Вас чекає солодка магія (відвідування) «Шоколадної» і «Карамельної» майстерні. Відвідування шахти в самому центрі міста «Копальні кави», де видобувають смачну каву.

Вільний час.

Вечеря.
Час підходить до вечора і на небі починають з'являтися перші зірки.Багато хто з вас мріяв про зірки, споглядаючи нічне небо? Якщо нам пощастить з погодою і небо буде ясне, ми відправимося дізнаватися, що робиться там, за межами нашої планети..Досліджувати будемо небесні сузір'я нашої гігантської Галактики і дізнаватися десятки неймовірних фактів про космічне життя поза планетою Земля. Вирушаємо в Львівську Астрономічну Обсерваторію в Брюховичі під Львовом!

Трансфер на зал.вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.

Вартість туру при групі 15 + 1 з чол. під запит.

У вартість включено:

Варіант 1

- екскурсійне обслуговування по програмі (рос / укр мрва.);
- екскурсія в музеї;
- екскурсія в обсерваторію;
- групова страховка СК "Еталон" покриття НВ 1000 грн. МС 5000 Грн. категорії А для громадян України від 2 до 65 років;
- координація подорожі;

У вартість не включено:
- вхідні квитки в об'єкти відвідування;
- зустріч на вокзалі;
-Трансфер зал.вокзал - центр - зал.вокзал;
-проїзд в міському транспорті;
-особисті витрати;
-обслуговування у вільний час;

Варіант 2

- трансфер зал.вокзал - центр - зал.вокзал.
- екскурсійне обслуговування по програмі (рос / укр мови);
- екскурсія в музеї;
- екскурсія в обсерваторію;
- харчування комплексне-1 сніданок, 1 обід, 1 вечеря;
- групова страховка СК "Еталон" покриття НВ 1000 грн. МС 5000 Грн. категорії А для громадян України від 2 до 65 років;
- координація подорожі;

У вартість не включено:

-вхідні квитки в об'єкти відвідування;
-особисті витрати;
-обслуговування у вільний час;

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.