Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож ще яскравішою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей. Сюрприз можна приурочити до дня народження, романтичної пропозиції або побачення, річниці, будь-якого календарного свята. І навіть якщо приводу немає, зробити приємне можна просто під час прогулянки містом, екскурсії або зустрічі на вокзалі. 

Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

Варіанти подарунків і сюрпризів по маршруту можна розглянути тут.

  

Трансфер і зустріч

   Флешмоб рыцари во Львове Батяры встречают во Львове Флешмоб мушкетеры во Львове

Розміщення та проживання

Другий головний аспект подорожі - це місце проживання. У вибраному об'єкті для проживання Вас можуть очікувати приємні послуги:

Організація харчування

Одним з найголовніших питань в подорож є організація харчування. Хочеться побувати в самих популярних закладах і продегустувати традиційну кухню. Кавово-шоколадною столиці України - м Львові ми пропонуємо наступні додаткові послуги:

Вільне проведення часу в пізній час доби

Під час подорожі дорога кожна хвилина, і навіть в найпізніше час. Хочеться побільше насолодитися прекрасним місцем. І саме тому ми пропонуємо додаткові послуги в пізній час доби:

Так само Ви можете розглянути такі додаткові послуги:

   

Якщо у Вас приватна подія, яке Ви вирішили відсвяткувати у Львові.
На відміну від корпоративних і ділових заходів, приватні свята більшою мірою пройняті атмосферою дружби, тепла і любві.Поводом для таких заходів може стати особиста або сімейна дата: весілля, день народження, ювілей, пропозиція руки і серця, заручини, приватна вечірка і т . д. Дуже важливо, щоб таке свято залишив в пам'яті приємні спогади не тільки у гостей, але і у самих винуватців свята.

Організація будь-якого свята створює чимало клопоту, сил і часу, особливо якщо Ви робите це вперше і хочете, щоб все було на вищому рівні.Ми з задоволення допоможемо Вам вирішити всі складнощі організації свята і відчути себе «головним», в центрі уваги, і можливість відчути якусь єдність, спільність з тими, хто Вам доріг і кому дороги Ви.

Пропонуємо зробити святкування пам'ятних дат - особливим. Сценарії цих подій будуть виконані в одиничному екземплярі з детальним опрацюванням всіх нюансів і елементів.

Кожен захід - це твір, написаний особливим почерком, за правилами обраного жанру, з захоплюючим сюжетом в якому активно будуть задіяні головні герої - Ви і Ваші близькі.

Пропонуємо розглянути наступні варіанти проведення заходів:

Якщо у Вас є бажання замовити додаткові послуги, зв'яжіться з нами для обговорення деталей.

І це далеко не весь список приємних несподіванок. Ми готові фантазувати і робити життя яскравішим разом з Вами. 

Чекаємо на Вас!

Средневековые забавы во Львове Организация флешмоба во Львове Фаер шоу во Львове

© PE "Galicia-tour", 2002-2018 | All rights reserved.