Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож ще яскравішою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей. Сюрприз можна приурочити до дня народження, романтичної пропозиції або побачення, річниці, будь-якого календарного свята. І навіть якщо приводу немає, зробити приємне можна просто під час прогулянки містом, екскурсії або зустрічі на вокзалі.

Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

 Приємності під час екскурсії SmileВаріанти подарунків і сюрпризів по маршруту під час прогулянок та екскурсій можна розглянути тут.

  

Пропонуємо Вам урізноманітнити подорож по Львову приємними сюрпризами. Вони можуть бути приурочені до дня народження, ювілею, річниці, календарного свята або стати несподіванкою для близької людини, другої половинки. Адже позитивні емоції, посмішка, радість і задоволення дорогих людей безцінні!

На Ваш розгляд пропонуємо кілька варіантів приємностей, які чекають на гостей під час подорожі в різних місцях.

Рекомендуємо екскурсії по Львову, під час яких Ви зможете замовити додатковий пакет:

Трансфер і зустріч

   Флешмоб рыцари во Львове Батяры встречают во Львове Флешмоб мушкетеры во Львове

Розміщення та проживання

Другий головний аспект подорожі - це місце проживання. У вибраному об'єкті для проживання Вас можуть очікувати приємні послуги:

Організація харчування

Одним з найголовніших питань в подорожі є організація харчування. Хочеться побувати в самих популярних закладах і продегустувати традиційну кухню. В кавово-шоколадній столиці України м Львові ми пропонуємо наступні додаткові послуги:

Вільне проведення часу в пізній час доби

Під час подорожі дорога кожна хвилина, і навіть в найпізніший час. Хочеться побільше насолодитися прекрасним місцем. І саме тому ми пропонуємо додаткові послуги в пізній час доби:

Також Ви можете розглянути такі додаткові послуги:

   

Якщо у Вас приватна подія, яке Ви вирішили відсвяткувати у Львові.
На відміну від корпоративних і ділових заходів, приватні свята більшою мірою пройняті атмосферою дружби, тепла і кохання.Приводом для таких заходів може стати особиста або сімейна дата: весілля, день народження, ювілей, пропозиція руки і серця, заручини, приватна вечірка і т . д. Дуже важливо, щоб таке свято залишило в пам'яті приємні спогади не тільки у гостей, але і у самих винуватців свята.

Організація будь-якого свята потребує чимало клопоту, сил і часу, особливо якщо Ви робите це вперше і хочете, щоб все було на вищому рівні.Ми з задоволення допоможемо Вам вирішити всі складнощі організації свята і відчути себе «головним», в центрі уваги, і можливість відчути якусь єдність, спільність з тими, хто Вам важливий і кому важливі Ви.

Пропонуємо зробити святкування пам'ятних дат особливим. Сценарії цих подій будуть виконані в одиничному екземплярі з детальним опрацюванням всіх нюансів і елементів.

Кожен захід - це твір, написаний особливим почерком, за правилами обраного жанру з захоплюючим сюжетом, в якому активно будуть задіяні головні герої - Ви і Ваші близькі.

Пропонуємо розглянути наступні варіанти проведення заходів:

Якщо у Вас є бажання замовити додаткові послуги, зв'яжіться з нами для обговорення деталей.

І це далеко не весь список приємних несподіванок. Ми готові фантазувати і робити життя яскравішим разом з Вами. 

Чекаємо на Вас!

Средневековые забавы во Львове Организация флешмоба во Львове Фаер шоу во Львове

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.