Виїзна екскурсія «Борислав+Східниця+СПА Трускавець»

Дати:  Індивідуально  в любий час.
Маршрут: Львів-Борислав-Східниця-Трускавець-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Збір групи у Львові.Переїзд в Борислав.

Екскурсія індівідуальна зі Львова Екскурсія індівідуальна зі Львова Екскурсія індівідуальна зі Львова

Відвідини храму святої Анни у м.Бориславі - це один із найбільших паломницьких центрів Української греко-католицької церкви, де знаходяться понад 700 мощей Святих.
Переїзд до Буковиці - популярний гірськолижний курорт, який розташований в місті Борислав, де можна незалежно від віку і фізичної підготовки насолодитися панорамними краєвидами на витягу, які відкриваються з гори.

В кого є мрія - політати на повітряній кулі - може це здійснити та побачити краєвиди гір з висоти- старт в Східниці

Екскурсія Борислав Трускавець Східниця Екскурсія Борислав Трускавець Східниця Екскурсія індівідуальна зі Львова

Далі переїзд в Трускавець.Знайомство з містом.

Вільний час для відпочинку,релаксу в СПА комплексі "Женева". Комплекс займає територію 7000 м2, де знаходяться різні басейни, великий асортимент лазень і саун, соляні кімнати, просторий тренажерний зал (площею 250 м2), корти для сквошу, більярд, боулінг, настільний теніс, а також масажний салон, що пропонує всім бажаючим відчути на собі чудодійний вплив різних видів масажу.Аква-зона 11 басейнів: спортивний басейн 25м х 10м, внутрішнє джакузі, зовнішній басейн з виходом на вулицю, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, дитячий басейн, 2 басейни з водою з Мертвого моря, японське офуро, ополнка і інші.Банний комплекс 18 саун і лазень: римські терми, турецький хамам, хамам стронг, російська лазня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна та інші.

Повернення у Львів.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.