Виїзна екскурсія «Козяча ферма+Дрогобич+СПА Трускавець»

Дати:  Індивідуально  в любий час.
Маршрут: Львів-Угерсько-Дрогобич-Трускавець-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Збір групи у Львові в центрі. 09:00.

МУККО ферма екскурсія МУККО екскурсія 

Переїзд на ферму "Мукко" к с.Угерсько, Стрийський р-н, Львівська обл..Процес дозрівання продукції в обладнаних кімнатах визрівання зі сталими вологістю та температурою займає кілька місяців, і допитливим туристам продемонструють це царство сиру під час екскурсії до сироварні. Також Ви матимете можливість відвідати ферму, де зможете ознайомитись з цікавим процесом тваринництва та побачити тваринок. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів.Дегустація-екскурсіяоплачується додатково: дорослі- 100 грн., діти до 12 років - 50 грн.;

  

Переїзд в Дрогобич. З містом Дрогобичем тісно пов‘язане життя Івана Франка. Тут розташований Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка . Раніше в приміщенні університету була гімназія, в якій вчився письменник. Найвизначнішою пам‘яткою Дрогобича є дерев‘яна бойківська церква святого Юра XV ст., занесена у 2013 р. в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікавими для відвідування туристами є ансамбль площі Ринок з ратушею та дві найстаріші споруди міста: готичний костел святого Бартоломея 1392 р. і дзвіниця ХІІІ ст., яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі. В місті також є один з найстаріших заводів Європи, який працює і до цього часу - Дрогобицький солеварний завод ХІІІ-ХХІ ст.,куди запрошуємо на екскурсію.

Далі переїзд в Трускавець.Знайомство з містом.

Вільний час для відпочинку,релаксу в СПА комплексі "Женева". Комплекс займає територію 7000 м2, де знаходяться різні басейни, великий асортимент лазень і саун, соляні кімнати, просторий тренажерний зал (площею 250 м2), корти для сквошу, більярд, боулінг, настільний теніс, а також масажний салон, що пропонує всім бажаючим відчути на собі чудодійний вплив різних видів масажу.Аква-зона 11 басейнів: спортивний басейн 25м х 10м, внутрішнє джакузі, зовнішній басейн з виходом на вулицю, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, дитячий басейн, 2 басейни з водою з Мертвого моря, японське офуро, ополнка і інші.Банний комплекс 18 саун і лазень: римські терми, турецький хамам, хамам стронг, російська лазня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна та інші.

Повернення у Львів.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість включено:

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.