Збірний тур Львів+Замки (Золота підкова)

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі - все це Львів!Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Дати:кожен день.

1-й день
Зустріч на  вокзалі, трансфер в готель (здійснюється після 06:00).
Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00 за раннє заселення доплата).
10:00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі).

Тур до Львова Тур вихідного дня Львів Тури у Львів на два дні

Пішохідна оглядова екскурсія «Вулицями середньовічного Львова» .Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 3 години).

Вільний час для покупки сувенірів і обіду, факультативних екскурсій, прогулянок по місту.

2-й день
Виселення з готелю. Збір групи в центрі (місце Вам покаже гід в перший день).О 09:00 виїзд на екскурсію «Золота Підкова».

Екскурсія замки Львівщини Золота підкова Львіщини Золота підкова екскурсія

Олеський замок - відома пам'ятка архітектури ХІІІ-ХVІІІ ст. У другій половині ХV ст. перестав бути оборонною спорудою і став резиденцією магнатських родів - Даниловичів, згодом Собеських, Жувускіх. В 1629 році в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеській.

Підгорецький замок - один з найкращих в Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац будувався в 1635-1640 роках архітектором Андреа дель Акава за участю інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгорець коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Автором палацової декорації був Ян Батист Фальконі, портали і каміни проектував Константіно Тенкелла. В його ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір XVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст., парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. (Наразі ведуться ремонтно-реставраційні роботи)

Золочівський замок - пам'ятник оборонної архітектури ХVІІ ст. Замок Якуба Собеського побудований в 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собеського він був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку в 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. З тих пір кілька разів змінювалися власники, поки замок не став власністю держави.Але замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. і зал історії. У Південній частині розташований Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. У ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії).

Повернення до Львова (17:00-18:00).

Вільний час.Самостоятельний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи при 2-3 місному розміщенні в номерах категорії «стандарт»:

Готель рівня 2** від 1450 грн. (Не центральна частина міста зі сніданком)
Готель рівня 3*** від 1750 грн. (Не центральна історична частина міста з сніданком)
Готель рівня 3*** від 1970 грн. (Центральна історична частина міста з сніданком)
Готель рівня 4****від 2850 грн. (Центральна історична частина міста з сніданком)

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.