Тур для груп «Панорама Карпат+козяча ферма «Дві Катерини»

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Тури в Карпати зі Львова Карпати індивідуальна поїздка 

Дати: Індивідуально в любий час.

Маршрут: Львів- Волосянка (Захар Беркут) с. Тухля (Козяча ферма у Двох Катерин)-Львів

Збір групи у Львові.09:00 Переїзд в Карпати, п. Волосянка Сколівського района.Гора Високий Верх 1242 м.

Нас чекає захоплюючий підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх. Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і  нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження.

На вершині гори в колибі «Високий Верх» можна смачно перекусити, насолоджуючись чарівними видами карпатських гір. (За дод.плату) 

Любителі більш активного відпочинку можуть покататися на веломобілях, гірських велосипедах, на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком, самостійно прогулятися по парку або посидіти в затишному ресторані.   

Переїзд в с.Тухля на територію діючої ферми "Дві Катерини",де працює дегустаційний зал, проводяться екскурсії, майстер-класи, дегустації, продаж сирів, молока та інших напоїв.Тут можна взяти участь у роботі ферми, догляді за тваринами (погодувати та подоїти кіз). Цікаві майстер-класи для дітей та дорослих:виготовлення бринзи;приготування їжі на вогнищі з дикоросів.

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 20:30

Вартість під запит.

У вартість входить:


У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.