Виїзна екскурсія «Бурі ведмеді та Яворівській розпис»

Під замовлення
Маршрут: Львів-природний заповідник «Розточчя» - притулок "Домажир" с.Жорниська-Львів

  

1-й день

Збір групи у Львові.Переїзд в Яворівський район смт.Івано-Франкове.

Екскурсія в природний заповідник «Розточчя» та музей природи.В експозиції музею представлені колекції мінералів, грибів, насіння, безхребетних (жуків, метеликів, молюсків) та хребетних тварин (риб, плазунів, птахів, ссавців), фотовиставка рідкісних видів рослин та тварин , що увійшли до Червоної книги. У вольєрах можна побачити та погодувати плямистих оленів та декоративних птахів: голубів, качок, мандаринок, колекцію фазанів та ін. Вільний час. 

Майстер-клас із розмальовування яворівської іграшки.Будемо розписувати дерев'яну іграшку.Ви зможете:ознайомитися з історією розпису;навчитися правильно тримати пензлик та підбирати фарби;засвоїти основні елементи розпису;отримати задоволення від творчого процесу.А головне - заберете з собою чудовий подарунок для дитини, для себе чи для друзів.

Виїзд до ведмежого притулка "Домажир" - унікальний природний еко-освітній простір для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова в селі Жорниська.Тут умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. екскурсія по території. За бажанням можна замовити для дітей театралізований тур, головним героєм якого буде добрий лісовичок Чугайстер.Вільний час.

Повернення до Львова.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість входить: екскурсійно-транспортне обслуговування  по маршруту.

Додатково оплачуються: квитки, харчування,особисті витрати. Страховка категорії А, покриття: НС 1000 грн., МС 5000 Грн. - СК «Еталон»;

 

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.