Тур для груп «Зубри, дельфіни, кози»

Маршрут: Львів- с.Майдан-Трускавець-с.Угерське-Львів
Дати виїзду: індивідуально під замовлення.

Зубри - візитівка національного природного парку «Сколівські Бескиди». Вони потрапили сюди відповідно до міжнародної програми реінтродукції бізона європейського (зубра) в Східних Карпатах.На початок 2019 року родина червонокнижних ссавців нараховувала 33 зубри і зубренят - поголів'я з 11-ти привезених із-за кордону зросло втричі.

Помилуватися лісовими велетнями зблизька можна тільки взимку, коли їх підгодовують лісники, адже влітку тварини знаходять собі поживу самостійно й ховаються в лісових хащах.

Тож запрошуємо помилуватися та зробити фото цих красенів.А ще прокататися на Карпатському всюдиході -ГАЗ або ЗІЛ, бо дорога закінчується в 7 км в с.Майдан,звідки добратися до зубрів або пішки,або таким транспортом.

1 день

07:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд до Майданівського лісового господарства Національного природного парку «Сколівські Бескиди» (Орієнтовно 1:30). Далі ціла пригода та краса зимового лісу-трошки пішки,трошки на спецтранспорті (ГАЗ або ЗІЛ) до підгодівельного майданчику для зубрів.

І  ось воно - фотополювання на бізонів!

 В гості до зубрів СПА Екскурсія до Карпат на 1 день Зубри екскурсія зі Львова 

Спостереження за зубрами відбувається на природі виключно в супроводі професійних інспекторів з охорони природно-заповідного фонду та тваринного світу, які супроводжують мандрівників в пошуках і очікуванні зубрів. А також вони можуть розповісти про повадки зубрів та навчать читати сліди диких тварин на снігу.

Годинка вільного часу і повертаємося до автобуса. Далі переїзд в Трускавець. 

   

Відвідання єдиного в Західній Україні розважально-оздоровчий комплексу з дельфінами «Оскар» в Трускавці,який щиро запрошує всіх глядачів відвідати унікальні вистави і отримати незабутні враження і емоції. У дельфінарії знайшли свій новий будинок шість чорноморських дельфінів і три морських котиків. У дітей і дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати з ними в басейні і зробити фото на пам'ять.  

Екскурсія на ферму "Мукко" к с.Угерсько, Стрийський р-н, Львівська обл..
Процес дозрівання продукції в обладнаних кімнатах визрівання зі сталими вологістю та температурою займає кілька місяців, і допитливим туристам продемонструють це царство сиру під час екскурсії до сироварні. Також Ви матимете можливість відвідати ферму, де зможете ознайомитись з цікавим процесом тваринництва та побачити тваринок. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів.

Повернення до Львова.

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.