Тур для груп «До зимового лісу до бізонів»+СПА

Маршрут: Львів- с.Майдан-Трускавець-Львів
Дати виїзду: під групу.

Зубри - візитівка національного природного парку «Сколівські Бескиди». Вони потрапили сюди відповідно до міжнародної програми реінтродукції бізона європейського (зубра) в Східних Карпатах.На початок 2019 року родина червонокнижних ссавців нараховувала 33 зубри і зубренят - поголів'я з 11-ти привезених із-за кордону зросло втричі.

Помилуватися лісовими велетнями зблизька можна тільки взимку, коли їх підгодовують лісники, адже влітку тварини знаходять собі поживу самостійно й ховаються в лісових хащах.

Тож запрошуємо помилуватися та зробити фото цих красенів.А ще прокататися на Карпатському всюдиходу -ГАЗ або ЗІЛ, бо дорога закінчується в 7 км в с.Майдан,звідки добратися до зубрів або пішки,або таким транспортом.

1 день

07:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд до Майданівського лісового господарства Національного природного парку «Сколівські Бескиди» (Орієнтовно 1:30). Далі ціла пригода та краса зимового лісу-трошки пішки,трошки на спецтранспорті (ГАЗ або ЗІЛ) до підгодівельного майданчику для зубрів.

І  ось воно - фотополювання на бізонів!

 В гості до зубрів СПА Екскурсія до Карпат на 1 день Зубри екскурсія зі Львова 

Спостереження за зубрами відбувається на природі виключно в супроводі професійних інспекторів з охорони природно-заповідного фонду та тваринного світу, які супроводжують мандрівників в пошуках і очікуванні зубрів. А також вони можуть розповісти про повадки зубрів та навчать читати сліди диких тварин на снігу.

Годинка вільного часу і повертаємося до автобуса.Далі  переїзд в Трускавець.Вільний час на обід та релакс в СПА комплексі. Комплекс займає територію 7000 м2, де знаходяться різні басейни, великий асортимент лазень і саун, соляні кімнати, просторий тренажерний зал (площею 250 м2), корти для сквошу, більярд, боулінг, настільний теніс, а також масажний салон, що пропонує всім бажаючим відчути на собі чудодійний вплив різних видів масажу.

Аква-зона 11 басейнів: спортивний басейн 25м х 10м, внутрішнє джакузі, зовнішній басейн з виходом на вулицю, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, дитячий басейн, 2 басейни з водою з Мертвого моря, японське офуро, ополнка і інші.

Банний комплекс 18 саун і лазень: римські терми, турецький хамам, хамам стронг, російська лазня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна та інші.

 СПА тури СПА вихідні СПА вихідні Трускавець

Повернення до Львова.

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.