Тур для дітей «Панорама Карпат та МК з гончарства»

Дати: Індивідуально в любий час.

Маршрут: Львів- Волосянка (Захар Беркут) -Вежа Медвежа (мотузковий парк) -Славське - Львів

Тури в Карпати зі Львова Карпати індивідуальна поїздка Екскурсія в Карпати зі Львова

Збір групи у Львові. Переїзд в Карпати, п. Волосянка Сколівського району.Гора Високий Верх 1242 м.

Нас чекає захоплюючий підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх. Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і  нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження.

На вершині гори в колибі «Високий Верх» можна смачно перекусити, насолоджуючись чарівними видами карпатських гір. Любителі більш активного відпочинку можуть покататися на веломобілях, гірських велосипедах, на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком, 

Відпочивши на вершині, спускаємося канатною дорогою до підніжжя гори і вирушаємо за новими яскравими враженнями в ГК «Вежа Медвежа» - в мотузковий парк «Ведмежа Лазалка».Тут ви зможете відчути себе справжнім альпіністом, адреналін, яскраві емоції, величезне задоволення і незабутні враження гарантуються!Мотузковий парк - це комплекс ходів з перешкодами в лісі на висоті 3-5 метрів над землею. Перешкоди об'єднані в маршрути різного рівня складності, подорож завершується захоплюючим спуском по тросу на підвісному ролику! Атракціон розрахований як на новачків, так і на досвідчених екстремалів. У парку є також лінії для маленьких гостей.

 Карпати екскурсії  

Запрошуємо відвідати в Славську майстер клас по гончарству від Карпатських майстрів.

Виїзд до Львова. 

Вартість під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.