Збірна екскурсія «Сколівскі Бескиди»

Одноденна поїздка Карпати Львів

Маршрут: Львів- Фортеця «Тустань» (Урич) -Водоспад Кам'янка-Львів

Дати виїзду:субота

Збір групи у Львові 08:45 у центрі міста.

Переїзд в Карпати, Сколівські Бескиди - це заповідна територія, яка розташована в Карпатських горах в Львівській області. Парк охоплює більшу частину Сколівського району та деякі ділянки сусідніх районів (Дрогобицький та Турківський). Загальна площа заповідної зони становить 35684 га. НПП був створений 1 лютого 1999 року і призначений для відтворення і раціонального використання природних територіальних комплексів північно-східної частини Українських Карпат.
 
Переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природного національного парку «Сколівські Бескиди». «Тустань» - наскальне фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдено рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Унікальність фортеці Тустані полягає в тому, що є можливість точного (понад 90%) відтворення дерев'яної забудови, що існувала на скелях у IX-XIII ст.  

Далі переїзд по території Національного природного парку «Сколівські Бескиди»  до водоспаду Кам'янка, де вода падає з масивних кам'яних валунів в мальовничому проломі в гірському хребті.
Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 19:00.

Вартість: 450 грн. з людини у складі збірної групи.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2020 | All rights reserved.