Тур авіа з Риги до Львова

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти. Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Дати збірного туру (російська мова) : четверг (розклад до 20.10.19).Міні групи до 15 осіб.

Плануєте індивідуальну подорож? Зв'яжіться з нами і ми обов'язково підберемо програму.

1-й день (четверг)

Приліт до Львова в 01:40 авіалініями AirBaltic.
Зустріч в 02:00 в аеропорту.
Трансфер груповий в готель.Самостійне поселення (раннє заселення).
Сніданок. Зустріч в 11:00 з гідом на рецепції.

«Львів крізь віки» - автомобільна оглядова екскурсія,яка стане машиною часу, що прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох.

  

 Ви підніметеся на Високий Замок на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування Львова, звідки відкривається панорама на старе місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся біля Історико-меморіального музею «Личаківський цвинтар»,де на Вас чекає прогулянка та повернетеся до середньовічної частини Львова (2,5 години).

Продовжимо знайомство з "серцем міста".Під час пішохідної  екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».

  

Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей просто неба, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендами. Побуваєте в кварталах: латинському вірменському, русинському та єврейському,які фрагментально зберігли в архітектурі традиції і побут жителів різних національностей і конфесій.Під час екскурсії Ви побачите також оборонні споруди і їх фрагменти,які колись захищали славне місто. (Тривалість 2,5 години).

Вільний час для самостійних прогулянок містом,відвідування ресторанів,покупки сувенірів,відвідування театру та музеїв.

Самостійне повернення в готель.

2 день (п"ятниця)

Сніданок. Зустріч в 10:00 з гідом на рецепції.Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів».    

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

  

За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну. (Тривалість 3 години.)

Вільний час для самостійних прогулянок містом,відвідування ресторанів,покупки сувенірів,відвідування театру та музеїв. 

3 день (субота)

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

 Карпати індивідуальна поїздка Туры в Карпаты из Минска 

Збір групи.09:00 Переїзд в Карпати.

Нас чекає мальовничий підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх (п. Волосянка Сколівського району). Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і  нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження. Квиток оплачується додатково.

На вершині гори в колибі «Високий Верх» можна смачно перекусити, насолоджуючись чарівними видами карпатських гір. (За дод.плату).Любителі більш активного відпочинку можуть покататися на веломобілях, гірських велосипедах, на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком.Купити сувеніри.

Відпочивши на вершині, спускаємося канатною дорогою до підніжжя гори і вирушаємо за новими яскравими враженнями в ГК «Вежа Медвежа» та прогулятися по парку або випити каву у затишному ресторані.

На зворотньому шляху відвідини Комплексу  «Золота форель» (http://zolotaforel.ua).Основною родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмову страву. Риболовля Карпатської форелі з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалки!

Так само Ви можете скупатися (за дод. плату) в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість людей (за дод. плату,бронювати заздалегідь з туром).

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 20:00-21:00.

4 день (неділя)

Виселення з готелю.

06:20 груповий трансфер в аеропорт. 09:05 відліт у Ригу.

Вартість туру з особи у складі збірної групи при 2-3-х місному розміщенні:

ціна вказана на номери категорії «стандарт»  крім Високих дат( свята,фестивалі)

Проживання в готелі рівня 3 *** 220 эвро (зі сніданком в центральній історичній частині міста).
Проживання в готелі рівня 4 **** 355 эвро (зі сніданком в центральній історичній частині міста).

Оплата в гривнях по курсу банку або картою.

У вартість входить :

У вартість не входить:

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2020 | All rights reserved.