Збірний тур «Фестиваль повітряних куль у Східниці»

Дати: 15.06.;16.06.2019
Маршрут: Львів-Мединичі-Трускавець-Східниця-Львів

1 день

Збір групи у Львові  в центрі міста біля Порохової Вежі. 09:00 Виїзд в Мединичі.

  

Відвідування приватного зоопарку «Лімпопо».В даний час тут проживає понад 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни: серед них леви, тигри, рись, пума, леопард, лев, верблюди, лами, страуси, дикобрази, кенгуру, носуха, поні, степові собачки і багато інших. Територія зоопарку складає більше 3-х гектарів.На території є кафе. (+ Вхідний квиток.) 

Переїзд в Трускавець.Коротке знайомство з містом. Відвідування Royal SPA & Wellness "Женева" центру (+ Вхідний квиток),або вільний час для самостійних прогулянок парком або самостійного відвідування дельфінарію "Оскар" на 14:00 (+ Вхідний квиток).

17:00 переїзд в Східницю. Мальовниче карпатське селище Східниця традиційно запрошує Вас на вражаюче дійство - ІХ Щорічний Фестиваль повітряних куль " Східниця 2019", який відбудеться з 15-17 червня. Це буде справжній Фестиваль позитивних емоцій!!!
За традицією в Східницю на фестиваль з'їжджаються команди повітроплавців зі всієї України і запрошені команди з Європи. Надзвичайно цікаво коли в небо водночас піднімається десяток повітряних куль.
У Вас буде унікальна можливість піднятись в небо у кошику повітряної кулі та відкрити для себе незвідані мальовничі краєвиди Українських Карпат!
При сприятливій погоді в політ можна брати і дітей.
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
Польоти плануються на сході та заході сонця.
Звичайно, повітроплавання на 100% залежить від погодних умов, тому в разі несприятливої погоди польоти переплановуються на наступний день.
Збір учасників зранку 6:00 та ввечері 18:00 на місцевому стадіоні в центрі Східниці.
Можливі приватні і групові польоти за попередньою домовленістю.

19:30 виїзд до Львова.Орієнтовне прибуття 22:00 в центрі міста до Порохової Вежі.

Вартість з людини у складі збірної групи: 450 грн.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Група мін. 25 осіб.Туроператор не несе відповідальності за дії організаторів та зміну розкладу фестивалю.Обслуговування у вільний час не передбачене.

Забронювати тур

© PE "Galicia-tour", 2002-2020 | All rights reserved.