Тур збірний з Ріміні «Тиждень в Італії» з суботи

Дати заїздів -по суботах до жовтня 2020 року

Маршрут:Ріміні-Сан Марино-Венеція-Піза-Рим-Ватикан * -Неаполь * -Помпеі * -Флоренція-Ріміні

Туры авиа в Италию с отдыхом на море

ДЕНЬ 1 - СУБОТА
АДРІАТИЧНЕ узбережжя
Прибуття в аеропорт Ріміні. Зустріч з російськомовним асистентом і трансфер на автобусі в готель на Адріатичному узбережжі. Вільна друга половина дня в Ріміні або ж додаткова екскурсія з місцевим гідом в Урбіно для ознайомлення з містом. Повернення в готель ввечері. Вільна вечеря або за додаткову плату вечеря з типовими стравами Романьї в ресторані з панорамним видом на Республіку Сан Маріно. Ніч в готелі.
ДЕНЬ 2 - неділя
АДРІАТИЧНЕ узбережжя - Ріміні - САН-МАРІНО - ОКОЛИЦЯ ВЕНЕЦІЇ
Сніданок в готелі та вільна перша половина дня в Ріміні для шопінгу. Вільний час на обід. У другій половині дня відправлення у Сан Марино та відвідування цієї найдавнішої у світі республіки. Увечері відправлення в околиці Венеції. По дорозі вас чекає дегустація знаменитого італійського сиру "Парміджано", Моденского бальзамічного оцту і солодкого вина "Ламбруско". Розміщення в готелі, Вільна вечеря і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

ДЕНЬ 3 - ПОНЕДІЛОК
ОКОЛИЦЯ ВЕНЕЦІЇ - ВЕНЕЦІЯ - ОКОЛИЦЯ Болонья
Сніданок у готелі. Огляд з гідом центру Венеції - дивного, єдиного у своєму роді міста. Вільний час або за додаткову плату обід в ресторані поруч з площею Сан-Марко. Вільна друга половина дня або за додаткову плату
прогулянка на гондолі або екскурсія з гідом до Палацу Дожів. Увечері відправлення на автобусі в околиці Болоньї. Розміщення в готелі,Вільна вечеря і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

ДЕНЬ 4 - вівторок
ОКОЛИЦЯ Болонья - ПІЗА - аутлет У ВАЛДІКЬЯНЕ - РИМ
Сніданок в готелі та відправлення на автобусі в Пізу. Вільний час або ж додаткова екскурсія з гідом по Площі Чудес. Вільний час на обід. У другій половині дня відвідування аутлета в Валдікьяне для шопінгу. Переїзд в Рим. По дорозі вас чекає дегустація трюфеля і знаменитого італійського оливкової олії. Прибуття в готель Риму ввечері, розміщення і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

ДЕНЬ 5 - Серед
РИМ
Сніданок в готелі та екскурсія з гідом по класичному Риму в першій половині дня. Вільний час на обід і вільна друга половина дня або ж додаткова екскурсія з гідом в Музей Ватикану - відомого своєю величезною колекцією творів мистецтва з відвідуванням Сикстинської Капели. Увечері повернення в готель іВільна вечеря або в якості опції вечеря в типовому римському ресторані у кварталі Трастевере та екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі.
Харчування: сніданок

ДЕНЬ 6 - ЧЕТВЕР
РИМ
Сніданок у готелі. Вільний день або ж додаткова екскурсія в колоритний Неаполь і Помпеї -місто відомий своєю трагічною долею, де прекрасно зберіглися історичні артефакти. Вільний час або за додаткову плату обід в ресторані в Помпеях. Повернення ввечері в готель в Римі,Вільна вечеря і ніч в готелі.
Харчування: сніданок

ДЕНЬ 7 - п'ятниця
РИМ - ФЛОРЕНЦІЯ - АДРІАТИЧНЕ узбережжя
Сніданок в готелі та переїзд на автобусі до Флоренції. У першій половині дня - екскурсія з гідом по Флоренції, яка є не лише колискою Відродження, а й одним з найзагадковіших міст світу. Вільний час на обід або за додаткову плату обід в типовому ресторані в тосканському палаці. Вільний час або ж додаткова екскурсія з гідом для ознайомлення з шедеврами галереї Уффіці - самого знаменитого музею у світі. Увечері - продовження шляху до адріатичного узбережжя, розміщення в готелі, Вільна вечеряі ніч в готелі.Харчування: сніданок

ДЕНЬ 8 - СУБОТА
АДРІАТИЧНЕ узбережжя
Сніданок у готелі. Вільний час і у встановлений час трансфер в аеропорт
Ріміні. Для клієнтів, що вилітають в другій половині дня, можливість
додаткової екскурсії в Равенну. Харчування: сніданок
Завершення обслуговування

Вартість з людини в складі збірної групи: 

Діти допускаються в тур з 6 років і платять як дорослі.

Ціна включає:

Ціна не включає:

У разі необхідності, туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму при збереженні переліку послуг, що надаються. Мінімальна кількість туристів - 40 осіб. Послуги екскурсовода і асистента російською мовою. У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях знаходяться далеко від моря.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.