Інтенсив тур до Львова «Історії,легенди,локалі»

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскраве сучасне життя, і майже «лондонські» дощі- все це Львів! Місто, перед чарівністю якого не встояти.Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом.

Під організовану групу.
Маршрут: Львів
Дати виїздув будь-який зручний час.

1-й день
Зустріч зранку на зл. вокзалі. Трансфер на сніданок.Ранішнє поселення в готель.

  

Почнемо наше знайомство зі Львовом. «Львів крізь століття» - ця автобусна оглядова екскурсія стане машиною часу, яка прокотить Вас по шляхах історії і культури різних епох. Ви також підніметеся на Високий Замок, на висоту пташиного польоту (нижня площадка), звідки бере початок історія заснування міста,де відкривається панорама на місто. Минаючи оборонні споруди Середньовічного міста, опинитеся в самому його центрі.(Тривалість 2:30)

Далі Вас чекає відвідування Музея-пивоваріння,історії,легенди та дегустація львівського пива.

Продовжимо знайомство з локалями та гастрономією міста ... Найважливіша частина будь-якої культури та будь-якого часу. Жива тканина людської фантазії, примхи, таланту. Неможливо скласти уявлення про місто, людей або час без розуміння властивих їм гастрономічних особливостей. Захід і Схід, Північ і Південь. Скрізь справжня Гастрономія вивірена і докладна.

  

Відчуйте подих століть, прогулявшись старовинними вузькими вуличками, які створюють відчуття, що час тут завмер. Під час гурме-туру Ви познайомитеся з історією міста, а також історіями з життя відомих діячів, пов'язаних з львівськими кнайпами і локалямі.Кнайпи були і є місцем побачень, ділових переговорів, відпочинку, зустрічей творчої інтелігенції та громадських діячів. Коли не було радіо, телебачення та Інтернету, галичани приходили в кнайпи, щоб дізнатися новини, які зліталися сюди не тільки з околиць, а й з далеких країн. 
Кількість кнайп дивує навіть в порівнянні з теперішнім часом своєю різноманітністю і географією. У кожної кнайпи були свої постійні клієнти, для яких «свій локаль» був перш за все. У кнайпу львів'яни заходили як до себе додому, де кожен знав кельнера чи шинкаря на ім'я.
Дізнаєтеся, чому львівська кухня настільки різноманітна, а за допомогою частування Ви дізнаєтеся кулінарні звичаї і звички нашого міста.
Під час туру у Вас буде можливість відвідати львівські заклади, насолодиться їх атмосферою і продегустувати деякі напої та кухню.Тривалість 3 години.

SmileМожна під час екскурсії дарувати брендовані тематичні подарунки -каву,шоколадні цукерки,наливки.По маршруту гостей можуть вітати театралізовані персонажі.

Вільний час для самостійних прогулянок містом та покупки сувенірів.

Вечеря.

2-й день

Виселення з готелю (речі можна залишити на рецепції або за дод. плату продовжити пізнє виселення).Запрошуємо на кавові історії.

Майстер-класи для дітей та дорослих Львів Кава Львів Кавова картина Львів

 У Вас з'явиться можливість спробувати різні кавові напої та більше дізнатись про види та різновиди зерен. Ви також почуєте "кавові" і не тільки історії про заклади та діячів міста. Перевірите свої знання в вікторинах та конкурсах, за які найактивніші отримають подаруночки. А завершиться пізнавальна частина програми творчим майстер-класом! У Вас з'явиться можливість самостійно переконатись в тому, що кавою можна не тільки насолоджуватись, а й малювати. Кожен створить для себе кавовий малюнок та оформить його у вигляді листівки (листівок,побажань, логотипу компанії / цінностей компанії, картини), яка може стати приємним тематичним подарунком для близьких та згадкою для Вас про приємно проведений час.Тривалість: 1:30 - 2 год.

Квест по місту для активного знайомства на вибір

 корпоративні квести у Львові організація квестів у Львові Корпоративний квест Львів

Обід.

Вільний час для самостійних прогулянок містом, покупок сувенірів.

Трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.