Збірний тур «Солодкі вихідні»

Львів готується до грандіозного Святу Шоколаду. Незабаром у Львівському палаці мистецтв ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду», вас приємно здивують смак і різноманітність шоколадних солодощів, майстер-класи від кращих шоколатьє, і будьте впевнені, що ви проведете незабутні «шоколадні» вихідні!

Свято шоколаду Львів


Дати: 16.02.2019

Ваша подорож почнеться з зустрічи на залізн.вокзалі і трансферу в готель (здійснюється після 06:00).

Самостійне поселення (розрахунковий час 14:00 -12:00, але речі Ви зможете залишити безкоштовно на рецепції готелю).

10:00 Збір групи в центрі біля Оперного Театру (туристи добираються самостійно до місця зустрічі). Знайомство з містом під час оглядової пішохідної екскурсії «Місто з ароматом кави, а так само ...».

Під час екскурсії історія міста оживає, а все побачене наповнюється сенсом;В цей день Ви підете по захоплюючому маршруту Львівських кав'ярень, де не тільки дізнаєтеся історію і традиції кавування, що закладаються ще з австрійських часів, але і зможете продегустувати ароматну Львівську каву (замовляється і оплачується самостійно).Дізнаєтеся секрет приготування «кави по-львівські» і захоплюючі історії з життя відомих діячів, пов'язані з львівськими закладами «Монополь», «Віденська», «Шотландська», «Атляс» і ін.В ході екскурсії Ви дізнаєтеся: які кав'ярні волів відвідувати Іван Франко, щоб за горнятком кави або чаю почитати свіжу пресу, де композитор Станіслав Людкевич написав більшість творів, як всесвітньо відомий математик Стефан Банах записував рішення рівнянь на серветках ....Кавярнями і Кнайпами (кнайпа від нім. Kneipe - «пивна») називають питні заклади в Польщі, а також на заході України. Крім напоїв в кнайпі подають також і страви, тому межа між кнайпами і рестораном нечітка. Вони були і є місцем побачень, ділових переговорів, відпочинку, зустрічей творчої інтелігенції та громадських діячів.Коли не було радіо, телебачення та Інтернету галичани приходили сюди, щоб дізнатися новини, які зліталися сюди не тільки з околиць, а й з далеких країн ...Кількість кнайп і кавярень дивує, навіть в порівнянні з теперішнім часом, своєю різноманітністю і географією.Гуляючи вуличками, оточеними ароматом кави з солодкими нотками шоколаду і солодощів, Ви також коротко познайомитеся з частинкою його історії і деякими культовими кавово-шоколадними закладами Львова. ( 3 години)

Вільний час для відпочинку, прогулянок по місту, відвідування Свята Шоколаду, яке здивує великою кількістю шоколаду і солодких емоцій. Ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду» ...

17.02.2019

Виселення.Продовжимо знайомство з містом.

10.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи добираються самостійно до місця зустрічі) .Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів»

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамвая, культури кави і «кавярень», багатьох пам'яток архітектури.
За час панування Австрійської імперії у Львові потужно вирувало культурне життя.Місто розширювалося, зводилися нові будівлі, облаштовувалися нові вулиці і площі. Тут зароджувалися технічні та наукові винаходи, впроваджувалися передові на той час технології. Тут почали одне з перших в імперії газове, а згодом і електричне освітлення вулиць, автомобільний транспорт, телефонний зв'язок. Вперше побіг по рейках електричний трамвай, задовго до того, як це сталося у Відні. Під час екскурсії Вас чекає короткий екскурс в історію цього періоду, історії та легенди, а також Ви побачите архітектурні перлини цього р-ну Тривалість 3 години.

Вільний час для відпочинку, прогулянок по місту, відвідування Свята Шоколаду, який здивує великою кількістю шоколаду і солодких емоцій. Ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду» ...

За бажанням відвідування Таємної аптеки рубежу XIX - ХХ ст. Ви зможете перенестися в ту епоху разом з провідником-фармацевтом. Відчуйте себе древнім алхіміком, продегустувавши чудодійний «аптечний еліксир», а так само зможете придбати незвичайні ліки: таблетки від нудної роботи, для повернення улюблених, від заздрості, для щастя .... (Вхід за доп. Плату).

Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу услуг.В вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість туру з особи (при 2-3-х місному розміщенні)

Проживання в готелі рівня 2 **/апартаментах - від 1300 грн. без сніданків.
Проживання в готелі рівня 3 *** - від 1600 грн. зі сніданком не в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 3 *** - від 1800 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.
Проживання в готелі рівня 4 ****- від 2600 грн. зі сніданком в центральній історичній частині міста.

Інша категорія номера та готель під прорахунок

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати тур

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.