Збірний тур «Гуцульский колорит»

Запрошуємо Вас в тур по Гуцульщині - край незвичайних традицій і звичаїв, неповторних краєвидів Карпатських гір і річок!
Маршрут: Львів - Манява - Яремче - Буковель - водоспад «Женецький гук» - Косів - Коломия - Верховина - Криворовня - Микуличин - г. Говерла - Івано-Франківськ - Львів

Дати виїзду : під групу

1 день

08:30 Збір групи у Львові на залізничному вокзалі.

Тур Карпати 6 днів Тури в Карпати на 6 днів Тури в Яремче

Переїзд в Маняву - «Український Афон». Відвідування діючого чоловічого монастиря «Манявський Скит» - відокремлена обитель, розташована в мальовничому карпатському Межигір'ї. Цей древній монастир заснований в 1608 році, але бере свій початок з 1240 року, під часи, коли була зруйнована Києво-Печерська лавра? і два її ченця (Іоникій і Пахомій), взявши з собою святу воду, пішли шукати рівне за силою джерело. Таке джерело вони знайшли тут - в с. Манява, на Блаженному камені. У 1612 р тут в монастирі була споруджена Хрестовоздвиженська церква.
Монастирська трапеза (оплачується додатково, замовляється заздалегідь).
Переїзд в Яремче.Прогулянка по Яремче - найбільш відомому туристичному центру, що розташований в центральній частині Українських Карпат у районі хребтів Чорногори та Горгани. Ця місцевість поєднує в собі всю красу Карпат з її колоритними звичаями, мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками, струмками та гірськими вершинами, тому Яремче по праву називають «Зеленою перлиною Карпат». Прогулянка по околицях до водоспаду, над яким нависає 20-метровий міст.Відвідування Яремчанського заповідника, який створено в 1992 році з метою збереження і розмноження парнокопитних. Тут Ви можете побачити оленів, косуль, диких кабанів (Дод. оплата за вхід на територію).

Вільний час для поселення, відпочинку: СПА процедур і відвідування Аква-зони в готельному комплексі "Романтик", прогулянок по лісі або до річки, активного відпочинку на квадроциклах, велопрогулянок, кінних прогулянок.

2 день

Сніданок.

Поїздка по Карпатам Тури Буковель літом Карпати тури на тиждень

09:30 Переїзд до Женевського водоспаду «Гук» (пішохідна прогулянка по лісу від дороги близько 4-х км.) - за наявності сухої погоди! - водоспад розташований на висоті близько 900 м над рівнем моря. Цей прекрасний об'єкт природи утворився в післявоєнний період в результаті сильної повені. Гук - це гарний водоспад, в якому вода падає з висоти 15 метрів. Неподалік від водоспаду можна побачити округлі листки кремени білої, а біля самої води зростає смолка біла, незабудка болотна, герань  Робертова, гравілат міський, а також белозер болотний. Все це сприяє тому, що відвідувачі водоспаду бачать неповторний ансамбль природи, в якому кристально чисті бризки води і буйна зелень зливаються воєдино.

Переїзд в Буковель - найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні. Прогулянка по території курорта.Огляд панорами Карпат на крісельному витягу і відпочинок у гірського озера. (Вхідний квиток оплачується додатково) Вільний час для відпочинку на території комплексу до 17:00. Повернення в готель. Вільний час.

3 день
Ранній сніданок.

Тури Гуцульщиною Гуцульщина тури Тури ентнічні Капати

Переїзд в Косів - мальовниче містечко в Івано - Франківській області, який славиться гарною природою і знаменитим гуцульським базаром, який отримав свою славу завдяки різноманітним автентичним гуцульським виробам і сувенірів.
Шопінг на Косівському базарі, де можна придбати оригінальні товари народних ремесел за вигідними цінами.
В рядах можна побачитиВеликодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, кахлі, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети , ліжники, вироби з бісеру, металу, шкіри.
Факультативно в Косові майстер-клас з гончарства під керівництвом досвідченого майстра, який познайомить з матеріалом (глиною) і її властивостями; кожен зможе розмалювати заготовку або зробити власний виріб на гончарному крузі (бронюється з туром / за дод. плату).
Переїзд в м. Коломию - чарівне містечко Прикарпаття з багатою історією і гарною австро - угорською архітектурою. Екскурсія по місту. Відвідування унікального, єдиного в Європі музею «Писанка», архітектурна будова якого в формі найбільшого у світі яйця, стало візитною карткою Коломиї. (Вхідний квиток оплачується додатково) (Експозиція музею налічує більш, ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу). Повернення в готель. Вільний час.

4 день
Сніданок.Вільний день.

Верховина тури Тіні Забутих предків екскурсія Экскурсии по Карпатам

Факультативно (290 грн.-дорослі, 250 грн.- діти до 12 років) пропонуємо екскурсію «Земля Гуцульська ... Тіні забутих предків».

Переїзд в Верховіну.Відвідування  приватного музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, який знаходиться в приватному будинку. Колекція музею збиралася цією людиною протягом 30 років. У колекції предмети побуту, старовинна гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої ​​гордості - колекція музичних інструментів. (Вхідний квиток оплачується додатково).

Відвідання Будинку -музею кінофільму «Тіні забутих предків», відкритого в 2000 р в будинку, в якому в 1963-64 рр. жив під час зйомок режисер фільму С. Параджанов. Відвідувачі тут можуть ознайомиться з історією створення картини (Вхідний квиток оплачується додатково).

Обід в Гуцульській колибі зі страв національної кухні (оплачується самостійно).

Переїзд в с. Криворівня.Огляд «Музею будинку- гражди». У земельно-податкових книгах записи про цей будинок від 1858 г. Наприкінці XIX - поч. ХХ ст. тут проживали Палій і Параска Харуки. Часто до Харуків приходили Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Володимир Гнатюк, які відпочивали у Криворівні та збирали етнографічні матеріали. У 1964 р будинок-ґражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків».  У 1993 р споруда відреставрували і через рік під час Першого Всесвітнього конгресу гуцулів тут було відкрито музей (вхідний квиток оплачується додатково).

Повернення в Яремче. На зворотньому шляху запрошуємо Вас на дегустацію пива в Микуличин! Адже саме тут знаходиться пивоварня, яка виготовляє фірмове пиво «Гуцульське» чотирьох сортів: світле, біле, медове і темне.

Повернення в готель. Вільний час.

5 день

Сніданок. Вільний день для відпочинку.

 Тури Говерла

Факультативно пропонуємо  сходження на г.Говерлу - найвищу і найпопулярнішу гору України.Вже сотні років вона притягує до себе туристів і заворожує своїми казковими пейзажами з висота 2061 м..Сходження від б.в. «Заросляк» .Це унікальна можливість випробувати свої сили і побачити Карпатські гори у всій красі.  (290 грн. + Реєстраційний збір)

6 день

Ранній сніданок. Виселення.

Переїзд в Івано-Франківськ (Станіславів чи Станіслав до 1962 р.) - місто в межиріччі Надвірнянської і Солотвинської Бистриць, в передгір'ї мальовничих Карпат. У 1662 р місто отримало Магдебурзьке право. Воно було засновано на місці села Заболоття, як фортеця для захисту від набігів кримських татар та опорний пункт польських магнатів Потоцьких на Галицькій землі.Оглядова екскурсія по старому місту.Обід в одному з етно-ресторанів, які пропонують для своїх відвідувачів автентичний інтер'єр і національну кухню (оплачується самостійно).
Переїзд у Львів.Прибуття орієнтовно о 16:00 на зал.вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено. Туроператор не несе відповідальності за погоду і дороги. Мінімальна кількість туристів 30 чол. в групі.

Вартість туру з особи прі 2-3 місному розміщенні

Проживання в приватній садибі «Зелений туризм» зі зручностями на поверсі без сніданків

Дорослі 2190 грн. / Діти до 12 років з двома дорослими на дод. місці 1890 грн.

Проживання в готелі туркласу рівня 2 ** зі сніданками

Дорослі 2750 грн. / Діти до 12 років з двома дорослими на дод. місці 2550 грн.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронировать тур

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.